Povezane vesti

"Iživljavanje je trajalo 20 minuta"! Pojavili se detalji silovanja u Svilajncu - "On je bitanga, ujela sam ga za prst!"

"Iživljavanje je trajalo 20 minuta"! Pojavili se detalji silovanja u Svilajncu - "On je bitanga, ujela sam ga za prst!"

Mondo 23.08.2022
Muškarac (33) iz okoline Svilajnca uhapšen je zbog sumnje da je silovao komšinicu (79) u subotu u njenoj kući! Muškarac (33) iz okoline Svilajnca uhapšen je zbog sumnje da je silovao komšinicu (79) u subotu u njenoj kući! Muškarac (33) iz okoline… »
Ispovest starice iz Svilajnca koju je silovao komšija: Bitanga jedna, gurala sam ga nogama i rukama, čak sam ga i za prst…

Ispovest starice iz Svilajnca koju je silovao komšija: Bitanga jedna, gurala sam ga nogama i rukama, čak sam ga i za prst…

Kurir 23.08.2022
Muškarac (33) iz okoline Svilajnca uhapšen je po poternici koju je policija raspisala zbog sumnje da je silovao komšinicu (79). Lisice na ruke su mu stavljene u Zrenjaninu na oko 200 kilometara od mesta u kom je izvršio brutalan zločin. Starica je… »
"Razvalio vrata, prebio je, a onda se iživljavao": Muškarac (33) koji se sumnjiči da je silovao staricu (78) kod Svilajnca…

"Razvalio vrata, prebio je, a onda se iživljavao": Muškarac (33) koji se sumnjiči da je silovao staricu (78) kod Svilajnca…

Blic 23.08.2022
Muškarac (33) osumnjičen je da je 20. avgusta pretukao i silovao staricu (78) u jednom selu u okolini Svilajnca! On je uhapšen prekjuče, dan nakon zločina, u Zrenjaninu. Kako je za Kurir ispričao izvor upoznat sa slučajem, muškarac je kobnog dana… »
Muškarac koji je silovao staricu kod Svilajnca uhapšen 200 km od mesta zločina

Muškarac koji je silovao staricu kod Svilajnca uhapšen 200 km od mesta zločina

Nova 23.08.2022
Muškarac (33) osumnjičen da je 20. avgusta pretukao i silovao staricu (78) u jednom selu u okolini Svilajnca uhapšen je prekjuče, dan nakon zločina, u Zrenjaninu. Kako je za Kurir ispričao izvor upoznat sa slučajem, muškarac je kobnog dana upao u… »

Vesti dana »