Povezane vesti

Najveća Putinova noćna mora: Tko su ruski partizani?

Najveća Putinova noćna mora: Tko su ruski partizani?

SEEbiz 23.08.2022
MOSKVA - Nakon što je u atentatu ubijena Darija Dugina, kći ruskog filozofa Aleksandra Dugina, koji se smatra bliskim ruskom predsjedniku Vladimiru Putinu, dio političke elite u zemlji počeo je špekulirati da su ruski "partizani" - odmetničke snage… »
Rusija upire prstom u Ukrajinu, analitičari veruju da neko drugi stoji iza atentata: Ko je ubio Darju Duginu?

Rusija upire prstom u Ukrajinu, analitičari veruju da neko drugi stoji iza atentata: Ko je ubio Darju Duginu?

Telegraf 23.08.2022
Analitičari na Zapadu ubeđeni da Natalija Vovk nije ubila Darju Duginovu. Ruske službe bezbednosti izašle su u javnost sa tvrdnjom da je za ubistvo Darje Dugine, kćerke filozofa i politologa Aleksandra Dugina, odgovorna ukrajinska služba… »
Mi to ne radimo tako! Oglasila se Ukrajina povodom ubistva Darje Dugin: Imamo važnije zadatke

Mi to ne radimo tako! Oglasila se Ukrajina povodom ubistva Darje Dugin: Imamo važnije zadatke

Kurir 23.08.2022
Ukrajinski zvaničnici su negirali optužbe Rusije da njene specijalne službe stoje iza ubistva Darje Dugine, ćerke filozofa Aleksandra Dugina. -Mi to ne radimo na ovaj način, rekao je sekretar Saveta za nacionalnu bezbednost i odbranu Oleksij… »
Odmetnici iz senke: Ruski partizani najveća noćna mora Putina

Odmetnici iz senke: Ruski partizani najveća noćna mora Putina

Nova 23.08.2022
Nakon što je u atentatu nastradala Darija Dugina, ćerka ruskog filozofa Aleksandra Dugina, koji važi za čoveka bliskom ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, pojedini pripadnici političke elite te zemlje počeli su da spekulišu da iza brutalnog… »
Na meti oligarsi, poslanici, ljudi u vojsci, i agenti! Ova grupa Rusa zadaje muke Putinu: "Spremni smo za nove napade!"

Na meti oligarsi, poslanici, ljudi u vojsci, i agenti! Ova grupa Rusa zadaje muke Putinu: "Spremni smo za nove napade!"

Mondo 23.08.2022
Među ruskom političkom elitom pojavile su se sumnje da su za ubistvo Darje Dugine odgovorni Rusi koji su se odmetnuli od Putina. Među ruskom političkom elitom pojavile su se sumnje da su za ubistvo Darje Dugine odgovorni Rusi koji su se odmetnuli od… »

Vesti dana »