Povezane vesti

Ponoš: Od unutrašnje kontrole sam tražio objašnjenje zašto sam zadržan na granici

Ponoš: Od unutrašnje kontrole sam tražio objašnjenje zašto sam zadržan na granici

Insajder 23.08.2022
Lider pokreta Srbija Centar (SrCe) Zdravko Ponoš izjavio je da je od službe unutrašnje kontrole ministarstva unutrašnjih poslova zatražio objašnjenje zašto je zadržan na granici prilikom ulaska u Srbiju i da se nada da će Sektor unutrašnje… »
Ponoš za N1: Od unutrašnje kontrole sam tražio objašnjenje zašto sam zadržan na granici

Ponoš za N1: Od unutrašnje kontrole sam tražio objašnjenje zašto sam zadržan na granici

Beta 23.08.2022
Lider pokreta Srbija Centar (SrCe) Zdravko Ponoš izjavio je da je od službe unutrašnje kontrole ministarstva unutrašnjih poslova zatražio objašnjenje zašto je zadržan na granici prilikom ulaska u Srbiju i da se nada da će Sektor unutrašnje… »
Ponoš: Zatražio sam objašnjenje od Sektora unutrašnje kontrole zbog zadržavanja

Ponoš: Zatražio sam objašnjenje od Sektora unutrašnje kontrole zbog zadržavanja

Nova 23.08.2022
Lider pokreta Srbija Centar (SrCe) i kandidat na poslednjim predsedničkim izborima Zdravko Ponoš izjavio je da je preko advokata zvanično zatražio od službe unutrašnje kontrole MUP-a objašnjenje zašto je zadržan na granici prilikom ulaska u… »
Ponoš: Zatražio sam objašnjenje od Sektora unutrašnje kontrole zbog zadržavanja

Ponoš: Zatražio sam objašnjenje od Sektora unutrašnje kontrole zbog zadržavanja

N1 Info 23.08.2022
Lider pokreta Srbija Centar (SrCe) i kandidat na poslednjim predsedničkim izborima Zdravko Ponoš izjavio je da je preko advokata zvanično zatražio od službe unutrašnje konotrle MUP-a objašnjenje zašto je zadržan na granici prilikom ulaska u… »
Vulin: Sve sam što Ponoš kaže da jesam, ali nisam sluga NATO pakta

Vulin: Sve sam što Ponoš kaže da jesam, ali nisam sluga NATO pakta

Danas 23.08.2022
Sve je (osnivač pokreta Srbija Centar Zdravko) Ponoš u pravu i sve sam što kaže da jesam, ali nisam sluga NATO pakta, naveo je ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin u saopštenju povodom Ponoševe izjave o zadržavanju na graničnom prelazu… »
Zdravko Ponoš: Vulin je pokušao da bude vickast

Zdravko Ponoš: Vulin je pokušao da bude vickast

Danas 23.08.2022
Osnivač pokreta Srbija Centar (SRCE) Zdravko Ponoš ocenio je, odgovarajući na saopštenje ministra unutrašnjih poslova Aleksandra Vulina o njegovom zadržavanju na graničnom prelazu Batrovci, da se radi o „traljavoj kontroli štete“ koju je Vulin… »
Vulin: Sve sam što Ponoš kaže da jesam, ali nisam sluga NATO pakta kao on

Vulin: Sve sam što Ponoš kaže da jesam, ali nisam sluga NATO pakta kao on

N1 Info 23.08.2022
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin je, reagujući na poslednju izjavu osnivača pokreta Srbija Centar Zdravka Ponoša, izjavio da je Ponoš "sve u pravu". "Sve sam što kaže da jesam, ali nisam sluga NATO pakta", istakao je Vulin. „Za mog… »
Ponoš odgovorio na Vulinovu skandaloznu poruku

Ponoš odgovorio na Vulinovu skandaloznu poruku

Nova 23.08.2022
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin u pisanoj izjavi naveo je da je osnivač pokreta "SRCE", Zdravko Ponoš, zadržan na granici zbog toga što su ga policajci pomešali sa pevačem krajiških pesama. Reagujući na ovu Vulinovu tvrdnju, Ponoš… »
Ponoš o Vulinovoj izjavi: Traljav pokušaj kontrole štete

Ponoš o Vulinovoj izjavi: Traljav pokušaj kontrole štete

Glas Šumadije 23.08.2022
Osnivač pokreta Srbija Centar Zdravko Ponoš izjavio je da je ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin probao da „traljavo kontroliše štetu“ koju je napravio naređenjem policiji da ga „kinji“ i sprečava da uđe u zemlju, kada je… »
Ponoš o Vulinovoj izjavi: Nije neočekivano od pitomca Mire Marković

Ponoš o Vulinovoj izjavi: Nije neočekivano od pitomca Mire Marković

N1 Info 23.08.2022
Osnivač pokreta Srbija Centar Zdravko Ponoš izjavio je da je ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin probao da "traljavo kontroliše štetu" koju je napravio naređenjem policiji da ga "kinji" i sprečava da uđe u zemlju, kada je zadržan na… »
Ponoš o Vulinovoj izjavi: Traljav pokušaj kontrole štete

Ponoš o Vulinovoj izjavi: Traljav pokušaj kontrole štete

Beta 23.08.2022
Osnivač pokreta Srbija Centar Zdravko Ponoš izjavio je da je ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin probao da "traljavo kontroliše štetu" koju je napravio naredjenjem policiji da ga "kinji" i sprečava da udje u zemlju, kada je zadržan na… »

Vesti dana »