Povezane vesti

Bentil stigao u Beograd: Zvezda će biti lepo iskustvo za mene

Bentil stigao u Beograd: Zvezda će biti lepo iskustvo za mene

Euronews 23.08.2022
Krilni centar Ben Bentil doputovao je u Beograd, saopštio je kosarkaški klub Crvena zvezda. Bentil, rodom iz Gane, rođen je 29. marta 1995. godine, a prve ozbiljnije košarkaške korake napravio je na poznatom koledžu "Providens". Sa "crveno-belima"… »
Crveno-beli dočekali i Bena Bentila

Crveno-beli dočekali i Bena Bentila

Danas 23.08.2022
U odnosu na Partizan, Crvena zvezda još uvek nije počela sa ekipnim pripremama, ali bi poslednjim dolaskom Bena Bentila trebalo da ima sve dostupne opcije tokom jednomesečnog uigravanja (start planiran za petak, 26. avgust). Nemanja Nedović, Filip… »
Bentil stigao u Beograd: Srećan sam što ću obući Zvezdin dres, ovo će biti lepo iskustvo za mene

Bentil stigao u Beograd: Srećan sam što ću obući Zvezdin dres, ovo će biti lepo iskustvo za mene

Sportski žurnal 23.08.2022
Bentil, rodom iz Gane Sa crveno-belima je potpisao dvogodišnji ugovor. Krilni centar Ben Bentil doputovao je sinoć u Beograd, saopštio je Košarkaški klub Crvena zvezda. Bentil, rodom iz Gane, rođen je 29. marta 1995. godine, a prve ozbiljnije… »
Zvezdin krilni centar stigao u Beograd

Zvezdin krilni centar stigao u Beograd

Sport klub 23.08.2022
Krilni centar Ben Bentil doputovao je u ponedeljak uveče u Beograd. Bentil, rodom iz Gane, rođen je 29.marta 1995.godine, prve ozbiljnije košarkaške korake napravio je u NCAA na poznatom koledžu „Providens“. Sa crveno-belima je potpisao… »
Zvezdin krilni centar doputovao u Beograd

Zvezdin krilni centar doputovao u Beograd

N1 Info 23.08.2022
Krilni centar Ben Bentil doputovao je u ponedeljak uveče u Beograd. Bentil, rodom iz Gane, rođen je 29.marta 1995.godine, prve ozbiljnije košarkaške korake napravio je u NCAA na poznatom koledžu „Providens“. Sa crveno-belima je potpisao… »
Šampioni se polako okupljaju: Bentil stigao u Beograd! (foto)

Šampioni se polako okupljaju: Bentil stigao u Beograd! (foto)

Hot sport 23.08.2022
Krilni centar Ben Bentil, doputovao je u ponedeljak uveče u Beograd. Bentil, rodom iz Gane, rođen je 29.marta 1995.godine, prve ozbiljnije košarkaške korake napravio je u NCAA na poznatom koledžu „Providens“. Sa crveno belima je potpisao… »
Bentil stigao u Beograd i ušao u istoriju crvene zvezde: Jedva čekam da počnem, mnogo sam srećan!

Bentil stigao u Beograd i ušao u istoriju crvene zvezde: Jedva čekam da počnem, mnogo sam srećan!

Mondo 23.08.2022
Ben Bentil je prvi košarkaš iz Gane u istoriji kluba sa Malog Kalemegdana. Ben Bentil je prvi košarkaš iz Gane u istoriji kluba sa Malog Kalemegdana. Nakon što je u Beograd prvo stigao Džon Holand, a potom Džejlen Adams i Hasan Martin, sada se na… »
Okuplja se i Zvezdin super-tim, stigao i Bentil!

Okuplja se i Zvezdin super-tim, stigao i Bentil!

Sportske.net 23.08.2022
Novi košarkaš Crvene zvezde Ben Bentil izjavio je danas da je srećan što je stigao u Beograd i što će "obući dres" Crvene zvezde. "Srećan sam što stigao u Beograd i što ću obući dres Crvene zvezde. Ovo će biti novo i lepo iskustvo za mene… »
Zvezda sve jača, stigli Adams i Martin: Jedva čekamo da vidimo navijače

Zvezda sve jača, stigli Adams i Martin: Jedva čekamo da vidimo navijače

Nova 23.08.2022
Zahuktava se mašina Vlade Jovanović. Amerikanci Hasan Martin i Džejlen Adams doputovali su u ponedeljak u Beograd, a nakon standardne procedure, detaljnih lekarskih pregleda i testova, biće u opremi crveno belih na prvom zvaničnom treningu tima za… »
Zvezda dočekala Martina i Adamsa: Hasanu „tajne “ otkrili Beron i Dženkins

Zvezda dočekala Martina i Adamsa: Hasanu „tajne “ otkrili Beron i Dženkins

Danas 22.08.2022
Crvena zvezda polako okuplja sve igrače koji će do kraja nedelje krenuti sa kolektivnim treninzima. U ponedeljak su u Beograd stigli Hasan Martin i Džejlen Adams, američki centar i organizator igre koji bi trebalo da budu među liderima crveno-belih u… »

Vesti dana »