Povezane vesti
Šta donosi zima posle šest meseci rata u Ukrajini?
N1 Info 23.08.2022
Šest meseci od kako je Rusija započela invaziju na Ukrajinu nadajući se "blickrigu", sukob je prerastao u opsežan i nemilosrdan rat sa svakodnevnim vazdušnim napadima i borbama kojima se ne nazire kraj. Većina istoka i juga Ukrajine je pod ruskom… »
Ruska agresija na Ukrajinu: ‘Blitzkrieg’ koji se pretvorio u opsežan i nemilosrdan rat
Al Jazeera 23.08.2022
Većina istoka i juga Ukrajine pod ruskom je kontrolom zbog čega je Kijev ostao bez luka na Crnom moru koje su ključne za izvoz žita, žile kucavice ukrajinske ekonomije. Šest mjeseci nakon što su ruske snage pokrenule invaziju na Ukrajinu nadajući se… »
Što čeka Ukrajinu nakon šest mjeseci rata?
SEEbiz 23.08.2022
PARIZ - Šest mjeseci nakon što su ruske snage pokrenule invaziju na Ukrajinu nadajući se 'blitzkriegu', sukob je prerastao u opsežan i nemilosrdan rat sa svakodnevnim zračnim napadima i borbama kojima se ne nazire kraj. Većina istoka i juga Ukrajine pod… »
Vesti dana »
Tramp: SAD nisu dale pristanak Ukrajini da proizvodi rakete Patriot, razgovori u toku
Insajder pre 2 satajoš 34 povezane
Katastrofalno nizak vodostaj Dunava: Ugroženo snabdevanje vodom, strujom, energentima
Vreme pre 8 satijoš 11 povezanih
Premijer Sančez: Preko Italije ušlo pola miliona migranata, preko Španije upola manje
Kurir pre 6 satijoš 29 povezanih





