Povezane vesti

"Red je da nam kažu zašto je naša Nina poginula": Potresna ispovest oca devojke poginule u udesu kod Leskovca: "Čuli smo i…

"Red je da nam kažu zašto je naša Nina poginula": Potresna ispovest oca devojke poginule u udesu kod Leskovca: "Čuli smo i…

Blic 23.08.2022
Detalji saobraćajne nesreće kod Leskovca u kojoj je poginula Nina Nićiforović (33) a povređeno oko 30 osoba kada se prevrnuo autobus "Severtransa" koji je vraćao putnike sa letovanja iz Grčke i dalje su pod velom tajne a u javnosti su se pojavile… »
"Stradala je posle SAMO par turističkih tura": Potresne reči oca Nine koja je poginula u autobusu koji se prevnuo kod…

"Stradala je posle SAMO par turističkih tura": Potresne reči oca Nine koja je poginula u autobusu koji se prevnuo kod…

Blic 23.08.2022
Nina Nićiforović (34), koja je poginula u jezivoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila kod Leskovca kada se autobus pun putnika prevrnuo, tek je počela da vodi turističke ture, rekao je njen otac Dušan. - Ostao sam bez primerenog deteta koje je… »
Na letovanja i ekskurzije voze i prevoznici "sa njive", ne postoji crna lista da pomogne građanima

Na letovanja i ekskurzije voze i prevoznici "sa njive", ne postoji crna lista da pomogne građanima

Radio 021 23.08.2022
Vozač turističkog autobusa koji je udario u zaštitnu ogradu, a onda prevrnuo na auto-putu Niš-Leskovac, uhapšen je. U toj nesreći je poginula jedna osoba, a više od 30 povređeno. Pre nedelju dana na sličan način, s auto-puta u Bugarskoj sleteo… »
"Moje srce JE puklo kad sam saznala tužne vesti": Potresna ispovest Ninine sestre: "Za njenu smrt čuli smo iz medija, sami…

"Moje srce JE puklo kad sam saznala tužne vesti": Potresna ispovest Ninine sestre: "Za njenu smrt čuli smo iz medija, sami…

Blic 22.08.2022
Nina Nićiforović (34) stradala je u prevrtanju autobusa kod Leskovca. Nesrećna devojka bila je vodič grupi turista, a u udesu je 27 putnika povređeno. "SAMO DA STIGNEM ŽIVA I ZDRAVA" Nina koja je poginula u "autobusu smrti" kod Leskovca kao da je… »

Vesti dana »