Povezane vesti

Vulin odgovorio Bilčiku: U Moskvi govorim isto što i u Beogradu i Briselu

Vulin odgovorio Bilčiku: U Moskvi govorim isto što i u Beogradu i Briselu

Politika 23.08.2022
„Ne znam šta Bilčik vidi u mojoj poseti Moskvi, ali znam da ništa nije video u poseti ministra Mađarske Sijarta, premijera Austrije Nehamera, a da još manje vidi i čuje razgovore Makrona sa Putinom.”. Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar… »
Bilčik: Član srpske vlade šalje poruke protiv EU iz Moskve

Bilčik: Član srpske vlade šalje poruke protiv EU iz Moskve

Politika 23.08.2022
„Potpuno usklađivanje sa spoljnom, bezbednosnom i odbrambenom politikom EU, uključujući sankcije Rusiji, kao i normalizacija odnosa Srbije sa Kosovom, odrediće tempo pristupanja EU, poručio Vladimir Bilčik. BRISEL - Izvestilac Evropskog parlamenta… »
Vladimir Bilčik: Vulin šalje poruke protiv EU

Vladimir Bilčik: Vulin šalje poruke protiv EU

Vreme 23.08.2022
Vesti Izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju zamerio je na Tviteru srpskom ministru unutrašnjih poslova na porukama o Evropskoj uniji tokom posete Moskvi. Podsetio je da je usklađenost Srbije sa EU bila i ostaje najniža u regionu. Zvanični Beograd… »
„Nova“: Vulin u Rusiji – Vučićev prst u oko Evropi

„Nova“: Vulin u Rusiji – Vučićev prst u oko Evropi

Nova 23.08.2022
U novinama "Nova", u sredu, pročitajte šta se krije iza iznenadnog odlaska ministra policije u Moskvu u tekstu "Vulin u Rusiji – Vučićev prst u oko Evropi". “Vulinova poseta Moskvi zapravo je ’PR šou’, koji će imati veoma negativne posledice… »
Poslanik EP: Vulinova poseta Moskvi "PR šou" koji može da ima negativne posledice

Poslanik EP: Vulinova poseta Moskvi "PR šou" koji može da ima negativne posledice

Radio 021 23.08.2022
Poslanik Evropskog parlamenta Klemen Grošelj rekao je za "Novu" da je poseta ministra unutrašnjih poslova Aleksandra Vulina Moskvi "PR šou". Ovaj šou, kako ga je Grošeljnazvao, može da ima negativne posledice po pozicije naše zemlje u pregovorima o… »
Iz EU stigla oštra reakcija i opomena Vučiću zbog Vulinovog ponašanja

Iz EU stigla oštra reakcija i opomena Vučiću zbog Vulinovog ponašanja

Nova 23.08.2022
Poslanik Evropskog parlamenta Klemen Grošelj rekao je za "Novu" da je poseta ministra unutrašnjih poslova Aleksandra Vulina Moskvi "PR šou" koji može da ima negativne posledice po pozicije naše zemlje u pregovorima o statusu Kosova. On kaže da ne… »
Vulin: Isključivanje Rusije iz međunarodnih organizacija bilo bi 'štetno i pogubno'

Vulin: Isključivanje Rusije iz međunarodnih organizacija bilo bi 'štetno i pogubno'

Novi magazin 23.08.2022
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin izjavio je danas u Moskvi da bi isključivanje Rusije iz međunarodnih organizacija, posebno organizacija poput Interpola, bilo "štetno i pogubno", i da bi to ostavilo prostor za jačanje kriminala… »
Vulin izjavio da je 'pogrešno i uzaludno' pokušavati izolovati Rusiju

Vulin izjavio da je 'pogrešno i uzaludno' pokušavati izolovati Rusiju

Slobodna Evropa 23.08.2022
Ministar unutrašnjih poslova Srbije u tehničkoj vladi Aleksandar Vulin izjavio je 23. avgusta na sastanku sa sekretarom Saveta bezbednosti Rusije Nikolajem Patruševim u Moskvi da je "pogrešno i uzaludno" pokušavati izolovati Rusiju kao geografski… »
Vulin: Bilčik je licemeran, moje poruke nisu antievropske

Vulin: Bilčik je licemeran, moje poruke nisu antievropske

Nova 23.08.2022
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je danas da njegove poruke nisu antievropske, već da su antievropske poruke u kojima se od Srbije traži da odustane od gonjenja ratnih zločinaca, prizna lažnu državu Kosovo i uvede sankcije… »
Vulin: Moje poruke nisu antievropske, neću odustati od prava da govorim o srpskom svetu

Vulin: Moje poruke nisu antievropske, neću odustati od prava da govorim o srpskom svetu

Radio 021 23.08.2022
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin saopštio je da njegove poruke nisu antievropske. Vulin tvrdi da su antievropske poruke u kojima se od Srbije traži da "odustane od gonjenja ratnih zločinaca, prizna lažnu državu Kosovo i uvede sankcije… »
Vulin: Bilčik je licemeran, braniću svoja uverenja o Srbima i „srpskom svetu“

Vulin: Bilčik je licemeran, braniću svoja uverenja o Srbima i „srpskom svetu“

N1 Info 23.08.2022
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je da njegove poruke nisu antievropske, već su antievropske poruke u kojima se od Srbije traži da "odustane od gonjenja ratnih zločinaca, prizna lažnu državu Kosovo i uvede sankcije Rusiji"… »
Vulin: Nisu moje poruke antievropske, već zahtevi Srbiji

Vulin: Nisu moje poruke antievropske, već zahtevi Srbiji

Insajder 23.08.2022
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin saopštio je danas da njegove poruke nisu antievropske, već poruke u kojima se od Srbije traži da odustane od gonjenja ratnih zločinaca, prizna lažnu državu Kosovo i uvede sankcije Rusiji. "Ne znam šta… »
Bilčik: Kada član Vlade Srbije šalje anti-EU poruke u Moskvi, svi u Evropi to primećuju

Bilčik: Kada član Vlade Srbije šalje anti-EU poruke u Moskvi, svi u Evropi to primećuju

Danas 23.08.2022
„Kada član Vlade Srbije šalje anti-EU poruke tokom zvanične posete Moskvi, svi u Evropi to primećuju“, poručio je izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju Vladimir Bilčik povodom posete ministra spoljnih poslova u tehničkom mandatu Aleksandra… »
Bilčik: Kada član vlade Srbije šalje poruke protiv EU, to svi u Evropi primećuju

Bilčik: Kada član vlade Srbije šalje poruke protiv EU, to svi u Evropi primećuju

N1 Info 23.08.2022
Kada član Vlade Srbije šalje poruke protiv Evropske unije tokom zvanične posete Moskvi, svi u Evropi to primećuju, objavio je na svom Tviter nalogu izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju Vladimir Bilčik. Bilčik je poručio da se svaki napredak… »
Bilčik: Svaki napredak na evropskom putu Srbije može se zasnivati samo na doslednoj posvećenosti evropskim principima

Bilčik: Svaki napredak na evropskom putu Srbije može se zasnivati samo na doslednoj posvećenosti evropskim principima

Euronews 23.08.2022
Izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju Vladimir Bilčik izjavio je danas da će tempo pristupanja Srbije EU odrediti potpuno uskladivanje sa spoljnom, bezbednosnom i odbrambenom politikom EU, što uključuje uvođenje sankcija Rusiji, kao i… »
Bilčik: Kada član vlade Srbije šalje poruke protiv EU, to svi u Evropi primećuju

Bilčik: Kada član vlade Srbije šalje poruke protiv EU, to svi u Evropi primećuju

Insajder 23.08.2022
Kada član Vlade Srbije šalje poruke protiv Evropske unije tokom zvanične posete Moskvi, svi u Evropi to primećuju, objavio je danas na svom Tviter nalogu izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju Vladimir Bilčik. Bilčik je poručio da se svaki… »

Vesti dana »