Повезане вести
Преминуо Мирко Грбешић, власник Сапоније, Коестлина, Кандита, Мепаса
СЕЕбиз 23.08.2022
МОСТАР - У 62. години након тешке болести у Мостару је преминуо Мирко Грбешић власник Сапоније, Коестлина, Кандита и низа компанија у Хрватској и БиХ. Грбешић је у понедјељак пребачен у Свеучилишну клиничку болницу у Мостару… »
Преминуо један од најбогатијих Хрвата: Мирко Грбешић умро након тешке болести
Блиц 23.08.2022
Један од најбогатијих Хрвата Мирко Грбешић, власник више фирми у БиХ и Хрватској, преминуо је данас после тешке болести у 62. години. Грбешић је основао фирму Мепас д.о.о., а у Мостару је отворио највећи трговачки центар у БиХ -… »
Умро Мирко Грбешић, један од најбогатијих Хрвата
Нова 23.08.2022
У 62. години преминуо је Мирко Грбешиц́, један од најбогатијих хрватских предузетника, власник осјечке Сапоније и Кандита и бјеловарског Коестлина. Грбешиц́ је основао компанију Мепас д.о.о., а у Мостару је отворио највец́и тржни… »
Преминуо је предузетник Мирко Грбешиц́, власник Бродомеркура, Сапоније, Коестлина
Телеграф 23.08.2022
Грбешиц́ је основао компанију Мепас д.о.о., а у Мостару је отворио највец́и тржни центар у Босни и Херцеговини - "Мепас Малл". Рођен је 11. августа 1960. године у Широком Бријегу. Предузетник Мирко Грбешиц́ преминуо је данас у… »
Вести дана »
Руско "њет" за примирје у Украјини Кремљ се огласио: То није наш циљ, наш циљ је већи, апсолутни приоритет
Ало пре 5 сатијош 2 повезане
Објављен снимак! Овако су специјалци САД упали на танкер код Венецуеле; Каракас: "Убице, лопови, пирати!"
Телеграф пре 17 минутајош 3 повезане
Фон дер Лајен и Кошта после састанка с Вучићем: Желимо да видимо демократску Србију у ЕУ
Данас пре 6 сатијош 1 повезана






