Povezane vesti

Niko nije znao da dolazimo, sami plaćamo piće i hranu! Viktor Savić kritikovao organizatore Filmskih susreta u Nišu zbog…

Niko nije znao da dolazimo, sami plaćamo piće i hranu! Viktor Savić kritikovao organizatore Filmskih susreta u Nišu zbog…

Kurir 23.08.2022
Viktora Savića publika je izabrala za najboljeg protagonistu treće večeri na Filmskim susretima u Nišu. Glumac se za nagradu bori s filmom " Bilo jednom u Srbiji" Petra Ristovskog, a na konferenciji za medije izneo je niz optužbi na račun loše… »
Sloboda Mićalović: Niška publika je večeras dokazala da je najbolja, Viktor Savić: Ljudima svaka čast, ja bih otišao sa…

Sloboda Mićalović: Niška publika je večeras dokazala da je najbolja, Viktor Savić: Ljudima svaka čast, ja bih otišao sa…

Blic 23.08.2022
Nevreme praćeno jakom kišom, olujnim vetrom i zaglušujućom grmljavinom, koje se u ponedeljak uveče obrušilo na Niš, nije bilo dovoljno da zaustavi projekcije druge večeri Festivala igranog filma Filmski susreti u Nišu: opčinjeni magijom filma… »
Viktoru Saviću i Slobodi prekipelo: Osuli paljbu po Filmskim susretima VIDEO

Viktoru Saviću i Slobodi prekipelo: Osuli paljbu po Filmskim susretima VIDEO

Nova 23.08.2022
Vratite festival onakav kakav pamtimo da bi buduće generacije mogle da ga održe. Ne možemo zaboraviti ni Milenu ni Gagu ni sve glumce koji su dobijali nagrade a i mi sa njima. Mi imamo dužnost prema tim ljudima, tim legendama da ovaj festival… »
Čak ni jak kijamet nije prekinuo filmske susrete: Niška publika gleda filmove uprkos najjačem pljusku i grmljavini

Čak ni jak kijamet nije prekinuo filmske susrete: Niška publika gleda filmove uprkos najjačem pljusku i grmljavini

Blic 22.08.2022
Čak ni nevreme praćeno jakim pljuskom i grmljavinom nije prekinulo projekcije treće večeri Filmskih susreta u Nišu. Film Petra Ristovskog "Bilo jednom u Srbiji" od samog početka pratila je jaka kiša ali to nije bilo dovoljno da otera sa Letnje… »

Vesti dana »