Povezane vesti
Smanjen broj kovid pacijenata na Mišeluku
Radio 021 23.08.2022
Broj obolelih od korone koji se leče u bolnici na Mišeluku značajno se smanjio. Prema podacima Kliničkog centra Vojvodine, trenutno ih se u kovid bolnici leči 162, što je osmoro manje nego juče. S druge strane, znatno je povećan broj teško obolelih koji… »
U Vojvodini novih 1.204 obolelih, u Novom Sadu još 143
Dnevnik 23.08.2022
NOVI SAD: Institut za javno zdravlje Vojvodine ocenjuje epidemiološku situaciju u AP Vojvodini kao nepovoljnu. Tokom prethodnog dana u Vojvodini je registrovano 1.204 novih slučajeva. U Novom Sadu je registrovano 143 novoobolelih. U ovom trenutku broj… »
Vesti dana »
Ministar prosvete: Drugi dan završnog ispita protekao regularno i u najboljem redu
Blic pre 16 minutajoš 52 povezane
Iran pokrenuo brodove, koriste Trampov šou na samitu G7! Pokušaće da probiju blokadu luka, misle da ih američka vojska tamo više ne čeka (foto, video)
Kurir pre 21 minutajoš 29 povezanih
UKRAJINSKA KRIZA Ukrajinski dron oštetio moskovsku rafineriju nafte; Zelenski: Moskovska oblast osetila domet ukrajinskih dalekometnih mogućnosti
RTV pre 2 satajoš 49 povezanih
Komlen Nikolić: I dalje nema zvaničnog mišljenja Venecijanske komisije o izmenama Mrdićevih zakona
N1 Info pre 1 satjoš 23 povezane
Prva zvanična poseta Srbina na čelu slovenačkog parlamenta: Jaka Srbija, jak Zapadni Balkan!
Sputnik pre 1 satjoš 23 povezane


