Povezane vesti
Kabinet turskog predsednika: Povratak Krima Ukrajini treba da bude deo sporazuma
Euronews 24.08.2022
Turska je saopštila da odbacuje nezakonitu rusku aneksiju Krima i da se turski stav po ovom pitanju nije promenio, prenosi TASS. Krim bi ponovo trebalo da postane deo ukrajinske teritorije i to treba da bude deo svakog budućeg sporazuma Kijeva i Moskve… »
Erdoganov šamar Putinu: Odbacujemo nezakonitu aneksiju Krima
SEEbiz 24.08.2022
ANKARA - Ankara podržava teritorijalni integritet Ukrajine i odbacuje nezakonitu aneksiju Krima, izjavio je danas turski predsednik Redžep Tajip Erdogan. „Vraćanje Krima Ukrajini je suštinska potreba sa aspekta međunarodnog prava“, poručio je Erdogan u… »
Erdogan: Krim je ukrajinski
Danas 23.08.2022
Ankara podržava teritorijalni integritet Ukrajine i odbacuje nezakonitu aneksiju Krima, izjavio je u danas turski predsednik Redžep Tajip Erdogan. „Povratak Krima Ukrajini, čiji je neodvojivi deo, u suštini je zahtev međunarodnog prava“, rekao je Erdogan… »
Vesti dana »

Pristalice SNS-a uperile lasere u ekipu N1: Ometale izveštavanje i vređale novinarku (VIDEO)
Danas pre 3 satajoš 1 povezana