Povezane vesti

Probušio mi je lobanju, slomio mi je vilicu na dva dela: Muškarca napao aligator, dron sve snimio! Uznemirujuće

Probušio mi je lobanju, slomio mi je vilicu na dva dela: Muškarca napao aligator, dron sve snimio! Uznemirujuće

Kurir 24.08.2022
Jedan muškarac teško je povređen u napadu aligatora dugog 12 stopa u incidentu koji je snimio dron. Džej Si La Verde (34) rekao je da su mu glava i torzo završili u ustima reptila dok ga je grizao pre nego što je uspeo da se odbrani i pobegne. Damn… »
„Probušio mi je lobanju, osetio sam mu zube“: Muškarac preživeo napad aligatora

„Probušio mi je lobanju, osetio sam mu zube“: Muškarac preživeo napad aligatora

Nova 24.08.2022
Muškarac je teško povređen u napadu aligatora dugog 3,6 metara u incidentu koji je sniman dronom na Floridi, prenosi Skaj njuz. Povređeni čovek je za medije ispričao kako je aligatora zgrabio za zube, jezik i njušku i kako je uspeo da odbije njegov… »
"Zubima mi je probušio lobanju, bio sam mu u čeljustima": Mladić preživeo napad aligatora, drug snimao dronom

"Zubima mi je probušio lobanju, bio sam mu u čeljustima": Mladić preživeo napad aligatora, drug snimao dronom

Telegraf 24.08.2022
Ono što je njemu pomoglo da se izvuče iz ove naizgled bezazlene situacije je činjenica da je jako dobar plivač. Džej Si La Verde iz Floride zadobio je teške povrede nakon što ga je napao aligator dug skoro četiri metara. Ceo snimak njegove borbe… »

Vesti dana »