Povezane vesti
Tužilaštvo ispituje navode o nabavci oružja pred izbore 2020. u Crnoj Gori
Slobodna Evropa 24.08.2022
Više državno tužilaštvo (VDT) u Podgorici je saopštilo da je formiralo predmet povodom objavljenih transkripata u medijima o navodnoj nabavci naoružanja i pripremanja oružanog otpora uoči parlamentarnih izbora u 2020. godini. "U daljem toku postupka… »
Više državno tužilaštvo u Podgorici ispituje navode o nabavci oružja za SPC uoči izbora 2020. godine
Danas 24.08.2022
Više državno tužilaštvo u Podgorici formiralo je predmet povodom objavljenih navodnih transkripata u medijima koje se odnose na nabavku naoružanja i pripremanja oružanog otpora uoči parlamentarnih izbora u 2020. godini. U daljem toku postupka preduzeće… »
Tužilaštvo u Podgorici ispituje navode o nabavci oružja za SPC uoči izbora 2020.
Novi magazin 24.08.2022
Više državno tužilaštvo u Podgorici formiralo je predmet povodom objavljenih navodnih transkripata u medijima koje se odnose na nabavku naoružanja i pripremanja oružanog otpora uoči parlamentarnih izbora u 2020. godini. U daljem toku postupka preduzeće… »
Vesti dana »
Sve manje keša, sve više kartica: Srbi plaćaju bezgotovinsko, kupuju preko interneta i plaćaju u ovim valutama
Kurir pre 1 satjoš 40 povezanih
"Ovo je Vučićeva mafijaška Srbija, gde je Kokezin 'knjigovođa' Jovan Šurbatović da nam objasni šta nije dobro u srpskom fudbalu?"
Nova pre 10 minutajoš 33 povezane
Kako su Terazije u Beogradu dobile ime i zašto to nema veze sa vagom
BBC News pre 31 minutajoš 29 povezanih
RHMZ upozorava: Pljuskovi sa grmljavinom danas, sutra i u četvrtak moguće nepogode
Danas pre 1 satjoš 73 povezane
Đuričin: Paket novih mera neće biti teret za budžet niti narušiti fiskalna pravila
RTV pre 1 satjoš 51 povezana



