Povezane vesti

Vučić: Znam ime mandatara, saopštiću ga u petak ili subotu

Vučić: Znam ime mandatara, saopštiću ga u petak ili subotu

Vesti online 24.08.2022
Ime mandatara znam, ali saopštiću ga u roku od 48 sati, kao predsednik Republike, rekao je predsednik SNS Aleksandar Vučić. – Ili petak uveče ili subota ujutro – saznaćete ime mandatara. “Najverovatnije” će mandatar biti jedno od dvoje… »
Problemi s energentima najveći, u pitanju ogromne sume novca

Problemi s energentima najveći, u pitanju ogromne sume novca

Dnevnik 24.08.2022
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je odgovarajući na pitanje novinara kakvi problemi očekuju novu vladu i kakve su pripreme za jesen i zimu, da se zemlja suočava s brojnim problemima kada su energenti u pitanju i da je za njih… »
Vučić: Borićemo se svakoga dana da nema isključenja struje

Vučić: Borićemo se svakoga dana da nema isključenja struje

IndeksOnline 24.08.2022
BEOGRAD – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da će se Srbija svakog dana boriti za to da ne bude isključenja struje. Vučić je nakon sednice Predsedništva SNS-a, a odgovarajući na pitanje novinara da prokomentariše to što… »
Grbović (PSG): Brnabić ili Vučević - dođe mu na isto, glavnu reč će i dalje voditi Vučić

Grbović (PSG): Brnabić ili Vučević - dođe mu na isto, glavnu reč će i dalje voditi Vučić

Beta 24.08.2022
Predsednik Pokreta slobodnih gradjana (PSG) ocenio je večeras da nema razlike da li će budući predsednik vlade Srbije biti aktuelna premijerka Ana Brnabić, ili gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević, jer će glavnu reč i dalje voditi predsednik… »
Vučić: Znam ime mandatara, objaviću ga za 48 sati

Vučić: Znam ime mandatara, objaviću ga za 48 sati

Pravda 24.08.2022
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je, nakon sednice Predsedništva SNS-a, da zna ime mandatara za sastav nove Vlade, ali da će to ime saopštiti u narednih 48 sati. Istakao je da će i Ana Brnabić i Miloš Vučević biti deo nove Vlade. Poručio je da… »
Grbović: Brnabić ili Vučević – dođe mu na isto, glavni će i dalje biti Vučić

Grbović: Brnabić ili Vučević – dođe mu na isto, glavni će i dalje biti Vučić

Nova 24.08.2022
Predsednik Pokreta slobodnih građana Pavle Grbović (PSG) ocenio je večeras da nema razlike da li će budući predsednik vlade Srbije biti aktuelna premijerka Ana Brnabić, ili gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević, jer će glavnu reč i dalje… »
Aleksandar Vučić: Znam ko je mandatar

Aleksandar Vučić: Znam ko je mandatar

Vreme 24.08.2022
Vesti Javnosti će ime mandatara nove Vlade Aleksandar Vučić saopštiti u petak ili subotu. Najavio je da će i Ana Brnabić i Miloš Vučević, glavni kandidati za mandatara biti u novoj Vladi, u kojoj će biti i mnogo promena pa i nestranačkih… »
Vučić o restrikcijama struje: "Nemoguće je izdržati, velike sile već najavile isključenja"

Vučić o restrikcijama struje: "Nemoguće je izdržati, velike sile već najavile isključenja"

Srbija danas 24.08.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da sve što se zbiva u svetu postaje nenormalno pošto se nikada nije dešavalo da, na primer, isključenja struje najavljuju zemlje poput Velike Britanije i Finske i istakao da je zato Srbiji potrebna… »
Vladimir Đukanović u usijanju od 19.20h: Posle sednice SNS - o mandataru i aktuelnim političkim temama

Vladimir Đukanović u usijanju od 19.20h: Posle sednice SNS - o mandataru i aktuelnim političkim temama

Kurir 24.08.2022
Nakon sednice Predsedništva Srpske napredne stranke gost Usijanja biće Vladimir Đukanović, narodni poslanik SNS i član Predsedništva SNS. Govoriće o izboru mandatara za sastav nove vlade, kao i o drugim temama o kojima se raspravljalo na današnjoj… »

Vesti dana »