Povezane vesti
Priština traži Beogradu da „vrati“ artefakte, objavila nove fotografije
Danas 25.08.2022
„Srbija ilegalno drži 1,247 artefakta sa Kosova“, poručuju još jednom iz Prištine, u jeku najnovijih tenzija na Kosovu. Kosovsko ministarstvo kulture, omladine i sporta objavilo je još tri fotografije artefakata, a ukupno jedanaest za nešto više od dva… »
Priština traži da joj se vrati ilirska kaciga iz metalnog doba: Tvrde da Srbija ilegalno drži umetničke artefakate
Kurir 25.08.2022
Kosovsko ministarstvo kulture, omladine i sporta objavilo je još tri fotografije umetničkih artefakata, a ukupno jedanaest za nešto više od dva meseca, za koje tvrde da ih "Srbija ilegalno drži", prenosi N1. Kosovsko ministarstvo kulture je 18. avgusta… »
Priština traži da joj Srbija "vrati" i "tipično ilirsku kacigu" iz metalnog doba
Telegraf 25.08.2022
Ministarstvo kulture Srbije nije komentarisalo najnovija potraživanja iz Prištine nisu komentarisali. Kosovsko ministarstvo kulture, omladine i sporta objavilo je još tri fotografije umetničkih artefakata, a ukupno jedanaest za nešto više od dva meseca… »
Vesti dana »

RHMZ: Tropi se vraćaju na jugoistok Srbije, temperatura od 32 do 39stepeni
Jug press pre 4 satijoš 29 povezanih