Povezane vesti

"Kuma mi je spasila život, pet puta sam bila na korak od smrti": Slavica iz Obrenovca preživela obesnog vozača

"Kuma mi je spasila život, pet puta sam bila na korak od smrti": Slavica iz Obrenovca preživela obesnog vozača

Telegraf 25.08.2022
Imala sam šest polomljenih rebara, ključnu kost, ruka pukla na jednom mestu i rame. Šest dana su čekali da bi me operisali. Supruga sam i u bolnici pitala kako je kuma, samo mi je odgovorio: "Na aparatima je" Miloš K. (31) osumnjičen je da je… »
„Kažu da sam odletela nekoliko metara“: Slavica se teško oporavlja od nesreće

„Kažu da sam odletela nekoliko metara“: Slavica se teško oporavlja od nesreće

Nova 25.08.2022
Miloš K. (31), koji je osumnjičen je da je pijan 6. aprila u Obrenovcu, usmrtio Jelenu J. (58), a teško povredio njenu kumu Slavicu Ristić (58), i dalje se nalazi u pritvoru. O tome kako je pre pet meseci po peti put u životu gledala smrti u oči i… »
5 Puta sam bila na korak od smrti, kuma mi je spasila život: Ispovest Slavice iz Obrenovca koja je preživela nalet bahatog…

5 Puta sam bila na korak od smrti, kuma mi je spasila život: Ispovest Slavice iz Obrenovca koja je preživela nalet bahatog…

Kurir 25.08.2022
Miloš K. (31) osumnjičen je da je 6.aprila ove godine u Obrenovcu sa oko 3 promila alkohola u krvi usmrtio Jelenu J.(58), a teško povredio njenu kumu Slavicu Ristić (58) i dalje se nalazi u pritvoru. Teško povređena žena govorila je o tome kako je… »

Vesti dana »