Povezane vesti

Aleksandar Dunić sa knedlom u grlu o Lanetu: „Mnogo mi nedostaje“

Aleksandar Dunić sa knedlom u grlu o Lanetu: „Mnogo mi nedostaje“

Nova 25.08.2022
Glumac je pričao o tome kako je bilo imati Laneta Gutovića za prijatelja. Glumac Milan Lane Gutović preminuo je na današnji dan 25. avgusta 2021. na Vojno medicinskoj akademiji u Beogradu, u 75. godini života. Godinu dana od njegove smrti, uspomena… »
Mnogo mi nedostaje Lane! Emotivna ispovest Ćirka iz "Bele lađe" - glumac sa knedlom u grlu govorio o Gutoviću!

Mnogo mi nedostaje Lane! Emotivna ispovest Ćirka iz "Bele lađe" - glumac sa knedlom u grlu govorio o Gutoviću!

Mondo 25.08.2022
Aleksandar Dunjić i dalje teško podnosi gubitak velikog prijatelja i kolege Milana Laneta Gutovića. Aleksandar Dunjić i dalje teško podnosi gubitak velikog prijatelja i kolege Milana Laneta Gutovića. Glumac Milan Lane Gutović preminuo je na… »
Mnogo mi nedostaje Lane! Emotivna ispovest Aleksandra Dunića će vam naterati suze na oči, sa knedlom u grlu govorio o kolegi

Mnogo mi nedostaje Lane! Emotivna ispovest Aleksandra Dunića će vam naterati suze na oči, sa knedlom u grlu govorio o kolegi

Kurir 25.08.2022
Glumac Aleksandar Dunjić ispričao je u emisiji "Puls Srbije" na Kurir televiziji kako je to bilo imati Laneta Gutovića za prijatelja. Glumac Milan Lane Gutović preminuo je na današnji dan 25. avgusta 2021.na Vojno medicinskoj akademiji u Beogradu, u… »
Godinu dana od smrti laneta gutovića Proslavljeni glumac nikada nije hteo da kaže ime prve žene, imao je dva braka

Godinu dana od smrti laneta gutovića Proslavljeni glumac nikada nije hteo da kaže ime prve žene, imao je dva braka

Alo 25.08.2022
Serije i filmovi poput „Tesne kože”, „Metle bez drške”, „Otvorenih vrata”, samo su neki od njegovih ostvarenja i projekata. Legendarni glumac Milan Lane Gutović preminuo je prošle godine tačno na današnji dan u 75. godini od posledica… »

Vesti dana »