Povezane vesti

Kazemiro: Mnogi ljudi ne znaju da sam ovde igrao kada sam imao 15 godina! (foto) (video)

Kazemiro: Mnogi ljudi ne znaju da sam ovde igrao kada sam imao 15 godina! (foto) (video)

Hot sport 25.08.2022
Prisustvovao je Kazemiro na najvećem derbiju engleske Premijer lige između svog kluba i Liverpula, a sada ga je Mančester Junajted i zvanično predstavio. Brazilac je otkrio da je kao klinac igrao na Old Trafordu, iako to mnogi ne znaju. Can’t wait… »
Kazemiro: Došao sam u Junajted da osvajam trofeje

Kazemiro: Došao sam u Junajted da osvajam trofeje

Sport klub 25.08.2022
Novo pojačanje Mančester Junajteda dao je prvi intervju za klupsku televiziju po dolasku iz Real Madrida. Brazilac je otkrio da je već igrao na Old Trafordu. „Vratio sam se ovde nakon 15 godina. Mnogi ljudi ne znaju da sam ovde igrao kada sam imao 15… »
"Junajted je najveći klub u Engleskoj": Kazemiro srećan što će ponovo igrati sa Ronaldom

"Junajted je najveći klub u Engleskoj": Kazemiro srećan što će ponovo igrati sa Ronaldom

Večernje novosti 25.08.2022
BRAZILSKI fudbaler Karlos Kazemiro dao je prvi intervju za klupsku televiziju Mančester junajteda od dolaska u klub sa "Old Traforda" FOTO: Tanjug/AP Momak koji pokriva poziciju zadnjeg veznog poručio je da su "crveni đavoli" najveći tim Engleske, a… »
Kazemiro oduševio navijače: Junajted je najveći klub u Engleskoj

Kazemiro oduševio navijače: Junajted je najveći klub u Engleskoj

Nova 25.08.2022
Hvalio i Kristijana Ronalda. Brazilski fudbaler Karlos Kazemiro dao je prvi intervju za klupsku televiziju Mančester junajteda od dolaska u klub sa „Old Traforda“ i poručio da su „crveni đavoli“ najveći tim Engleske, a njegov novi-stari… »
Prvi intervju Kazemira: "Došao sam po trofeje, Ronaldo je jedan od najboljih u istoriji"

Prvi intervju Kazemira: "Došao sam po trofeje, Ronaldo je jedan od najboljih u istoriji"

Sportske.net 25.08.2022
Brazilac Kazemiro dao je prvi intervju nakon prelaska iz Real Madrida u Mančester junajted. "Klub i stadion Old Traford imaju ogromnu istoriju. Osvojeno je sve što se moglo osvojiti. Želim da upoznam nove saigrače i što pre pomognem klubu", rekao je… »

Vesti dana »