Povezane vesti

Isplivala prva fotka maje i Cara nakon pomirenja i to iz kreveta! Kontroverzni par javio se ovom muškarcu, on ih raskrinkao…

Isplivala prva fotka maje i Cara nakon pomirenja i to iz kreveta! Kontroverzni par javio se ovom muškarcu, on ih raskrinkao…

Kurir 25.08.2022
Starleta Maja Marinković i bivši zadrugar Filip Car izgleda da su zaista obnovili vezu. Posle Majinog raskida sa Pecom Raspopovićem kog je uzela od drugarice Aleksandre Subotić, bivša zadrugarka rešila je da se prepusti čarima svog bivšeg Cara… »
Palo pomirenje: Maja Marinković završila kod Filipa Cara u hotelu u ranim jutarnjim satima

Palo pomirenje: Maja Marinković završila kod Filipa Cara u hotelu u ranim jutarnjim satima

Blic 25.08.2022
Starleta Maja Marinković uhvaćena je u hotelu u kom njen bivši dečko Filip Car boravi. Sinoć je on bio gost u emisiji "Narod pita", a nakon toga usledila je neočekivana situacija. Naime, spekulisalo se šta će se dalje desiti u odnosu bivših… »
Maja nakon raskida sa pecom završila u hotelu sa carem! Marinkovićka u tajnosti posetila Filipa, palo pomirenje bivših…

Maja nakon raskida sa pecom završila u hotelu sa carem! Marinkovićka u tajnosti posetila Filipa, palo pomirenje bivših…

Kurir 25.08.2022
Nakon turbulentne emisije ''Narod pita'' i nakon što ga je Maja Marinković otpratila sa društvene mreže Instagram, njih dvoje su završili zajedno. Naime, spekulisalo se šta će se dalje desiti u odnosu bivših partnera, sada kada su oboje slobodni… »
"Bio sam optužen za pljačku banke": Šok ispovest Filipa Cara: "u zatvoru mi je rekao nešto što i danas pamtim"

"Bio sam optužen za pljačku banke": Šok ispovest Filipa Cara: "u zatvoru mi je rekao nešto što i danas pamtim"

Blic 24.08.2022
Filip Car u rijalitiju "Zadruga" stekao je veliku popularnost zbog burnih veza sa rijaliti učesnicama, a sada je u ispovesti otkrio nepozante stavri o njegovom životu. FILIP CAR ŠUTNUO ALEKSANDRU: Obezbeđenje uletelo, opšti haos u "Zadruzi" FILIP CAR… »

Vesti dana »