Povezane vesti

Svako ko je njegova porodica i moja je! Igor Kojić ne prestaje da iznenađuje, okačio novu fotku sa Popovićem i ovako pecnuo…

Svako ko je njegova porodica i moja je! Igor Kojić ne prestaje da iznenađuje, okačio novu fotku sa Popovićem i ovako pecnuo…

Kurir 25.08.2022
Biznismen Milan Popović i nekadašnji fudbaler Igor Kojić zajedno su proslavili Kojićev rođendan, a od tada ne prestaju da iznenađuju javnost objavama na društvenim mrežama. Naime, Popović je na Igorov rođendan poveo i sina kojeg ima sa… »
Psiholog o slučaju severininih bivših! Milan Popović i Igor Kojić joj se svete, pevačici žele da pošalju ovu poruku!

Psiholog o slučaju severininih bivših! Milan Popović i Igor Kojić joj se svete, pevačici žele da pošalju ovu poruku!

Kurir 25.08.2022
Igor Kojić, bivši suprug pevačice Severine Vučković, objavio je na svom Instagram profilu zajedničku fotografiju sa Milanom Popovićem, prvim vanbračnim suprugom pevačice. On je tom prilikom potvrdio pisanja medija da su u dobrim odosima. Ova vest… »
Igor Kojić objavio sliku sa Popovićem: Mi smo porodica, tako će biti uvek FOTO

Igor Kojić objavio sliku sa Popovićem: Mi smo porodica, tako će biti uvek FOTO

Nova 25.08.2022
Na zaprepašćenje javnosti, bivši muževi Severine Vučković - Milan Popović i Igor Kojić su se sprijateljili. Naime, Igor Kojić danas se zahvalio Popoviću što je bio gost na njegovom rođendanu, te što je na proslavu doveo i svog sina… »

Vesti dana »