Povezane vesti

„Od vas sam čuo da sam umro“: Ispovest čobanina za kog se mislilo da je mrtav

„Od vas sam čuo da sam umro“: Ispovest čobanina za kog se mislilo da je mrtav

Nova 26.08.2022
Obezglavljeno telo koje je juče pronađeno na jednom imanju u vikend naselju kod Zrenjanina na putu ka Elemiru navelo je meštane da pomisle da je to lokalni čobanin Ivan koji čuva stoku na obližnjem salašu i ta vest se proširila gradom na Begeju… »
"Od vas sam saznao da sam UMRO": Ispovest čobanina Ivana za "Blic": Kako su svi pomislili da je obezglavljeno telo pronađeno…

"Od vas sam saznao da sam UMRO": Ispovest čobanina Ivana za "Blic": Kako su svi pomislili da je obezglavljeno telo pronađeno…

Blic 26.08.2022
Obezglavljeno telo koje je juče pronađeno na jednom imanju u vikend naselju kod Zrenjanina na putu ka Elemiru navelo je meštane da pomisle da je to lokalni čobanin Ivan koji čuva stoku na obližnjem salašu i ta vest se proširila gradom na Begeju… »
Jeziva istina o obezglavljenom telu: Meštani mislili da je čobanin

Jeziva istina o obezglavljenom telu: Meštani mislili da je čobanin

Nova 26.08.2022
Telo koje juče pronađeno na jednom imanju kod Zrenjanina pripada najverovatnije nekom od nestalih osoba sa te teritorije, a policija intenzivno radi na prikupljanju svih podataka, a čekaju se rezultati analize i obdukcije tela koje se nalazi na sudskoj… »
Misterija obezglavljenog tela kod Zrenjanina: Policija proverava spisak nestalih

Misterija obezglavljenog tela kod Zrenjanina: Policija proverava spisak nestalih

Kurir 26.08.2022
Telo koje je juče pronađeno na jednom imanju kod Zrenjanina pripada najverovatnije nekom od nestlih osoba sa te teritorije, policija intenzivno radi na prikupljanju svih podataka, a čekaju se rezultati analize i obdukcije tela koje se nalazi na sudskoj… »
Jeziva istina o obezglavljenom telu u Zrenjaninu: Policija češlja spisak nestalih

Jeziva istina o obezglavljenom telu u Zrenjaninu: Policija češlja spisak nestalih

Telegraf 26.08.2022
kako je Telegraf juče ekskluzivno objavio, na imanju koje se nalazi na putu ka Elemiru, pronađeno je telo za sada nepoznate osobe, a kako nam je rečeno, glava i telo nađeni su na dva različita mesta. Telo koje juče pronađeno na jednom imanju kod… »
Novi horor detalji iz Zrenjanina: Lobanju na vikendici otkrili psi lutalice

Novi horor detalji iz Zrenjanina: Lobanju na vikendici otkrili psi lutalice

Nova 26.08.2022
Obezglavljeno telo za sada nepoznate osobe pronašla je policija juče oko podneva na poljani kraj jedne kuće u zrenjaninskom vikend naselju na putu ka Elemiru, a kako saznaje "Blic", psi lutalice su donele lobanju do kapije vlasnika obližnjeg imanja… »
Došli da obiđu farmu, psi ih sačekali sa lobanjom: Novi detalji užasa u Zrenjaninu gde je pronađeno obezglavljeno telo

Došli da obiđu farmu, psi ih sačekali sa lobanjom: Novi detalji užasa u Zrenjaninu gde je pronađeno obezglavljeno telo

Kurir 26.08.2022
Obezglavljeno telo za sada nepoznate osobe pronašla je policija juče oko podneva na poljani kraj jedne kuće u zrenjaninskom vikend naselju na putu ka Elemiru, a kako se saznaje, psi lutalice su donele lobanju do kapije vlasnika obližnjeg imanja koji… »

Vesti dana »