Povezane vesti

"Od vas sam saznao da sam UMRO": Ispovest čobanina Ivana za "Blic": Kako su svi pomislili da je obezglavljeno telo pronađeno…

"Od vas sam saznao da sam UMRO": Ispovest čobanina Ivana za "Blic": Kako su svi pomislili da je obezglavljeno telo pronađeno…

Blic 26.08.2022
Obezglavljeno telo koje je juče pronađeno na jednom imanju u vikend naselju kod Zrenjanina na putu ka Elemiru navelo je meštane da pomisle da je to lokalni čobanin Ivan koji čuva stoku na obližnjem salašu i ta vest se proširila gradom na Begeju… »
Svi SU mislili da je čobanin umro, a onda se pojavio na imanju: Jeziva istina o obezglavljenom telu pronađenom na imanju kod…

Svi SU mislili da je čobanin umro, a onda se pojavio na imanju: Jeziva istina o obezglavljenom telu pronađenom na imanju kod…

Blic 26.08.2022
Telo koje juče pronađeno na jednom imanju kod Zrenjanina pripada najverovatnije nekom od nestlih osoba sa te teritorije, a policija intenzivno radi na prikupljanju svih podataka, a čekaju se rezultati analize i obdukcije tela koje se nalazi na sudskoj… »

Vesti dana »