Povezane vesti

Veliko interesovanje kompanija za projekat "Moja prva plata": Spremno više od 1.000 radnih mesta

Veliko interesovanje kompanija za projekat "Moja prva plata": Spremno više od 1.000 radnih mesta

Telegraf 26.08.2022
Konkurs za preduzetnike je otvoren do 22. septembra. "Više od 400 poslodavaca za svega četiri dana od početka konkursa oglasilo je preko 1.000 radnih mesta u okviru programa podrške ' Moja prva plata', što jasno pokazuje koliko je interesovanje… »
Izjava ministra Malog o struji, koja diže pritisak

Izjava ministra Malog o struji, koja diže pritisak

Nova 26.08.2022
Ministar finansija Siniša Mali izjavio je da je cena struje u Sloveniji i Hrvatskoj 708 evra, a u Evropi prelazi granicu od 680 evra, dok je u Srbiji višestruko niža. „Kod nas je cena električne energije 41 ili 42 evra za građane, a 90 ili 95 evra… »
PKS: Veliko interesovanje za „Moju prvu platu“, oglašeno više od 1.000 mesta

PKS: Veliko interesovanje za „Moju prvu platu“, oglašeno više od 1.000 mesta

N1 Info 26.08.2022
Četiri dana nakon početka konkursa u okviru programa podrške maladima "Moja prva plata" više od 400 poslodavaca oglasilo je više od 1.000 radnih mesta, što pokazuje koliko je interesovanje privrede, rekao je direktor Sektora za strateške analize i… »
Veliko interesovanje kompanija za program "Moja prva plata"

Veliko interesovanje kompanija za program "Moja prva plata"

Blic 26.08.2022
Više od 400 poslodavaca za svega četiri dana od početka konkursa oglasilo je preko 1.000 radnih mesta u okviru programa podrške „Moja prva plata“, što jasno pokazuje koliko je interesovanje privrede, rekao je danas Mihailo Vesović, direktor… »
PKS: Veliko interesovanje kompanija za program ‘Moja prva plata’

PKS: Veliko interesovanje kompanija za program ‘Moja prva plata’

Radio sto plus 26.08.2022
Istakao je da je cilj ovakvih kompanija da ulažu u mlade ljude i imaju kvalitetne kadrove. „U prvom i drugom ciklusu programa prijavilo se po 5.000 poslodavaca, a prema prvim rezultatima ta cifra će biti premašena“, dodao je Vesović. Ministar… »
Novosadski primer uspešne realizacije programa Moja prva plata

Novosadski primer uspešne realizacije programa Moja prva plata

Dnevnik 26.08.2022
Zamenik gradonačelnika Novog Sada Milan Đurić i ministar finansija Siniša Mali obišli su novosadsku kompaniju „Energy net“, koja učestvuje u programu Vlade Republike Srbije „Moja prva plata“. Razgovarali su sa učesnicima programa, kako… »
Mali: Srbija se odlično drži u krizi, imamo najjeftiniju struju u regionu

Mali: Srbija se odlično drži u krizi, imamo najjeftiniju struju u regionu

Euronews 26.08.2022
Ministar finansija Siniša Mali izjavio je danas da je cena struje u Sloveniji i Hrvatskoj 708 evra, a u Evropi prelazi granicu od 680 evra, dok je u Srbiji višestruko niža. "Kod nas je cena električne energije 41 ili 42 evra za građane, a 90 ili 95… »

Vesti dana »