Povezane vesti

Ovako sam pronašao devojčicu koju je oteo "Malčanski berberin": Imao je nož, pobegao je skokom sa prozora kuće

Ovako sam pronašao devojčicu koju je oteo "Malčanski berberin": Imao je nož, pobegao je skokom sa prozora kuće

Telegraf 26.08.2022
- Video sam je samo na kratko, kako je umotanu u ćebe i na stolici iznose iz kuće. Često sam razmišljao šta bi bilo da sam ga tog dana sustigao, mislim da za jednog od nas to ne bi bilo dobro - priča Živić. Vest da je Ninoslav Jovanović, osuđen… »
Ispovest čoveka koji je pronašao malčanskog berberina: Nišlija rekao da ga zna od detinjstva - Zaslužio je tako da prođe

Ispovest čoveka koji je pronašao malčanskog berberina: Nišlija rekao da ga zna od detinjstva - Zaslužio je tako da prođe

Mondo 26.08.2022
Nišlija koji je pronašao M.K. koju je oteo Ninoslac Jovanović progovorio je o svim detaljima njenog pronalaska. Nišlija koji je pronašao M.K. koju je oteo Ninoslac Jovanović progovorio je o svim detaljima njenog pronalaska. Vest da je Ninoslav… »
Nišlija po prvi put otkrio sve detalje pronalaska žrtve Malčanskog berberina

Nišlija po prvi put otkrio sve detalje pronalaska žrtve Malčanskog berberina

Nova 26.08.2022
Vest da je Ninoslav Jovanović, osuđen na doživotnu robiju zbog otmice i silovanja deteta preminuo, Nišliji Emilu Živiću vratila je sećanje na 29. decembar 2019. godine kada se našao oči u oči sa zloglasnim Malčanskim berberinom. Toga dana, Emil… »

Vesti dana »