Povezane vesti

Četvorica optuženih za lepljenje plakata sa likom Verana Matića: Mislili smo da je na plakatu lik nekog pevača

Četvorica optuženih za lepljenje plakata sa likom Verana Matića: Mislili smo da je na plakatu lik nekog pevača

Insajder 26.08.2022
U Osnovnom sudu u Vranju danas je održano prvo ročište u slučaju lepljenja plakata uvredljive sadržine sa likom predsednika Asocijacije nezavisnih medija (ANEM) i članom Stalne radne grupe za bezbednost novinara Verana Matića. Četvorica optuženih… »
U Vranju održano suđenje četvorici osumnjičenih za lepljenje plakata sa likom Verana Matića

U Vranju održano suđenje četvorici osumnjičenih za lepljenje plakata sa likom Verana Matića

Danas 26.08.2022
„I ranije sam kao novinar dobijao pretnje, ali nikada ovakve, koje sam dobio od višestruko osuđivanog lica kakav je Dejan Nikolić Kantar iz Vranja. Sve je počelo nakon što je pod pritiskom ugrožen rad Ok radija na koje sam reagovao kao predsednik… »
Optuženi za lepljenje plakata protiv Verana Matića: Mislili smo da je neki pevač

Optuženi za lepljenje plakata protiv Verana Matića: Mislili smo da je neki pevač

N1 Info 26.08.2022
U Osnovnom sudu u Vranju održano je prvo ročište u slučaju lepljenja plakata uvredljive sadržine sa likom predsednika Asocijacije nezavisnih medija (ANEM) i članom Stalne radne grupe za bezbednost Verana Matića, a četvorica optuženih navela su… »

Vesti dana »