Povezane vesti

Kakvo ludilo! Ljudi zgroženi prizorom iz Subotice: Baba vodi unuka na lancu, a njeno objašnjenje je još jezivije! Foto

Kakvo ludilo! Ljudi zgroženi prizorom iz Subotice: Baba vodi unuka na lancu, a njeno objašnjenje je još jezivije! Foto

Kurir 26.08.2022
Prizor sa ulica Subotice šokirao je i zgrozio sve koji su imali priliku da vide ovu nemilu scenu, a fotografije su se ubrzo proširile društvenim mrežama. Naime baba je šetala svog unuka na lancu koji mu je bio svezan oko vrata! Dok su Subotičani… »
(FOTO) Baka vodila unuka na povocu od lanca, „sam stavio, igrali se tako“

(FOTO) Baka vodila unuka na povocu od lanca, „sam stavio, igrali se tako“

N1 Info 26.08.2022
Žena iz Budimpešte, koja prodaje na vašaru Interetno, kaže da je na snimku koji je potresao Subotičane ona sa svojim unukom koji je, navodno, sam obavio lanac i da su se tako kratko poigrali, piše portal Subotičke.rs. Bez komenta... Slikano danas u… »
FOTO: Baka vodila unuka na lancu centrom Subotice, kaže da su se igrali

FOTO: Baka vodila unuka na lancu centrom Subotice, kaže da su se igrali

Radio 021 26.08.2022
Društvenim mrežama danas se proširila slika žene koja centrom Subotice vodi dete sa lancem oko vrata. Kako se saznaje, reč je o ženi iz Budimpešte koja prodaje na vašaru u okviru Interetno festivala. Žena je rekla da je dete njen unuk koji je… »
Scena u Subotici izazvala gnev prolaznika - baka na lancu šetala unuka! Odmah se oglasila, ovo je objašnjenje (foto)

Scena u Subotici izazvala gnev prolaznika - baka na lancu šetala unuka! Odmah se oglasila, ovo je objašnjenje (foto)

Mondo 26.08.2022
Jedna baka u Subotici je šetala svog unuka na lancu koji mu se nalazio oko vrata. Jedna baka u Subotici je šetala svog unuka na lancu koji mu se nalazio oko vrata. Današnji prizor na ulicama Subotice je šokirao i potresao sve koji su prolazili. Baba… »
Baka šetala unuka na povocu: Užas u Subotici

Baka šetala unuka na povocu: Užas u Subotici

Večernje novosti 26.08.2022
DRUŠTVENE mreže danas je zapalila slika starije gospođe koja je detetu stavila lanac oko vrata i tako šetala centrom Subotice. Foto: Fejsbuk Zgroženi građani su slučaj odmah prijavili policiji, ali kako je u putanju strani državljanin niko od… »
Slika bake koja šeta unuka na povocu uznemirila Subotičane: Vezala ga lancem, a krajnji epilog je urnebesan

Slika bake koja šeta unuka na povocu uznemirila Subotičane: Vezala ga lancem, a krajnji epilog je urnebesan

Telegraf 26.08.2022
Žena iz Budimpešte, koja prodaje na vašaru Interetno, kaže da je na snimku koji je potresao Subotičane ona sa svojim unukom koji je sam obavio lanac i da su se tako kratko poigrali. Žena nije želela da se predstavi, ali nam je majka dečaka, koja… »

Vesti dana »