Povezane vesti

Nadal progovorio o Novaku i US Openu: „Veoma tužne vesti, žao mi ga je“

Nadal progovorio o Novaku i US Openu: „Veoma tužne vesti, žao mi ga je“

Nova 26.08.2022
Možda je mogao i ranije da stane u njegovu odbranu Španski teniser Rafael Nadal prokomentarisao je situaciju u kojoj Novak Đoković ne može da doputuje u Njujork i igra na predstojećem US Openu. „Na neki način znamo da Novak neće igrati neko… »
Da li je Đoković mogao da igra u Njujorku? US open se ponovo oglasio zbog Novaka i izuzeća: "Pričali smo o tome, ali..."

Da li je Đoković mogao da igra u Njujorku? US open se ponovo oglasio zbog Novaka i izuzeća: "Pričali smo o tome, ali..."

Mondo 26.08.2022
US open se ponovo oglasio o Novakovom slučaju i dobijanju izuzeća da uđe u Ameriku. US open se ponovo oglasio o Novakovom slučaju i dobijanju izuzeća da uđe u Ameriku. Novak Đoković neće igrati na ovogodišnjem US openu. Potvrdio je to i on sam… »
Ne plačem zato što Đoković neće igrati Kasper Rud: "Svi misle na sebe, ostalo je u drugom planu"

Ne plačem zato što Đoković neće igrati Kasper Rud: "Svi misle na sebe, ostalo je u drugom planu"

Večernje novosti 25.08.2022
NAKON što se pojavila vest da Novak Đoković neće učestvovati na Ju-Es openu, oglasio se norveški teniser Kasper Rud. Foto: EPA-EFE/Alessandro Di Marco Rud je u razgovoru sa Barbarom Šet i Matsom Vilanderom na Eurosportu istakao da je "tužno što… »

Vesti dana »