Povezane vesti

Kupili besnu mašinu: Adaktarovi za džip dali 200.000 evra, a kako žive dok traje rijaliti

Kupili besnu mašinu: Adaktarovi za džip dali 200.000 evra, a kako žive dok traje rijaliti

Blic 27.08.2022
Porodica Adaktar, koja ima svoj rijaliti šou program, kupila je novi džip od 200.000 evra, prenose domaći mediji. Iako imaju svoj rijaliti, poznati par i dalje svakog dana dolazi na posao i radi. Iz salona, koji posećuju poznate ličnosti, prvo je… »
Ispovest adama adaktara: "Kad sam video Kebine obrve nije mi bilo dobro, pevačice su histerisale da ih primim"

Ispovest adama adaktara: "Kad sam video Kebine obrve nije mi bilo dobro, pevačice su histerisale da ih primim"

Blic 27.08.2022
Trenutno jedan od najpopularnijih ličnosti u Srbiji sigurno je Adam Adaktar, a on je sada otkrio šta gledaoci mogu da očekuju od rijlaliti programa koji prati život njegove porodice. Adam je prvo otkrio odakle mu hrabrost za ovako jedan projekat… »
(VIDEO) vladarka iz senke: Adaktarova majka Alis je glavni krivac za porodični biznis, iznenadićete vas Ko joj je…

(VIDEO) vladarka iz senke: Adaktarova majka Alis je glavni krivac za porodični biznis, iznenadićete vas Ko joj je…

Blic 26.08.2022
Porodica Adaktar privlači pažnju javnosti svojim lukuznim životom, ali i time što su promenili fizički izgled, ime i prezime. Srpski Kardašijani rodom iz Čačka, vrlo su tajanstveni i o njima se gotovo ništa ne zna. Ali, ceo biznis oko obrva je… »
(Video): Adam Adaktar već umislio slavu Stavio masku na lice i obukao Versaće odelo, a onda pokazao drskost

(Video): Adam Adaktar već umislio slavu Stavio masku na lice i obukao Versaće odelo, a onda pokazao drskost

Blic 26.08.2022
Večeras počinje rijaliti program o porodici Adaktar, a akteri ovog projekta okupili su se kako bi zajedno ispratili premijerno prvu epizodu. Glavni lik cele priče je Adam Adaktar koji je sebe prozvao "kraljem obrva". On je zajedno sa suprugom došao na… »

Vesti dana »