Povezane vesti

Nadal: Žao mi je zbog Novaka, ali tenis je veći od svih nas

Nadal: Žao mi je zbog Novaka, ali tenis je veći od svih nas

Politika 27.08.2022
Žao mi je što Novak Đoković neće igrati, to smo negde i znali, šteta je što neće biti tu jedan od najboljih igrača u istoriji, ali sport je veći od bilo koga od nas, izjavio je španski teniser Rafael Nadal uoči starta US Opena. Đoković kao… »
Nadal trenirao sa Kecmanovićem

Nadal trenirao sa Kecmanovićem

Sport klub 27.08.2022
Rafael Nadal zadovoljan je formom u kojoj se nalazi uoči starta US opena. Španac je posle definitivnog odustanja Novaka Đokovića od učešća u Njujorku, možda i glavni favorit za titulu u Velikoj jabuci. Imao je vlasnik 22 Gren slem titule problem… »
Nadal: Tužno je što nema Novaka, ali tenis je veći od svih

Nadal: Tužno je što nema Novaka, ali tenis je veći od svih

N1 Info 27.08.2022
Izostanak Novaka Đokovića sa ovogodišnjeg US Opena prokomentarisao je i jedan od njegovih najvećih, ako ne i najveći, rivala. Rafael Nadal smatra da je činjenica da će još jedan grend slem proći bez Đokovića tužna istina, ali da je tenis veći… »
Nadal: Tužno je što nema Novaka, ali tenis je veći od svih

Nadal: Tužno je što nema Novaka, ali tenis je veći od svih

Sport klub 27.08.2022
Izostanak Novaka Đokovića sa ovogodišnjeg US Opena prokomentarisao je i jedan od njegovih najvećih, ako ne i najveći, rivala. Rafael Nadal smatra da je činjenica da će još jedan grend slem proći bez Đokovića tužna istina, ali da je tenis veći… »
Nadal posle vesti da Đoković neće igrati na US Openu: Velika šteta, ali tenis je veći od bilo kog igrača

Nadal posle vesti da Đoković neće igrati na US Openu: Velika šteta, ali tenis je veći od bilo kog igrača

Danas 26.08.2022
Španski teniser Rafael Nadal rekao je da je izostanak Novaka Đokovića sa predstojećeg US Opena veliki gubitak za turnir i navijače. „Na neki način znamo da Novak neće igrati neko vreme ako se ništa ne menja u smislu pravila, zar ne? Znamo to od… »
Oglasio se Nadal: "Đoković nije veći od svih nas"

Oglasio se Nadal: "Đoković nije veći od svih nas"

Večernje novosti 26.08.2022
KAO pokvarena ploča! Tako zvuče izjave Rafaela Nadala, bilo da je reč o njegovim porazima i povredam ili o uticaju politike belosvetskih moćnika na trku za najboljeg tenisera sveta svih vremena između njega i Novaka Đokovića. Foto: Profimedia… »

Vesti dana »