Povezane vesti

Subotićka i Peca otputovali u Crnu Goru Oprostila mu prevaru sa Majom, pa se sad zajedno baškare, šok! Kao da se ništa nije…

Subotićka i Peca otputovali u Crnu Goru Oprostila mu prevaru sa Majom, pa se sad zajedno baškare, šok! Kao da se ništa nije…

Kurir 27.08.2022
Aleksandra Subotić oprostila je Peci Raspopoviću prevaru sa Majom Marinković, te su sada otputivali u Crnu Goru. Naime, isplivao je snimak na kojem se vidi kako Raspopović i Aleksandra uživaju sa sinom u bazenu. Subotićka i Peca su sa naslednikom… »
Maja Marinković žestoko ponizila Raspopovića! Ne radi mu sprava!

Maja Marinković žestoko ponizila Raspopovića! Ne radi mu sprava!

Svet plus 27.08.2022
Maja Marinković žestoko ponizila Pecu Raspopovića! Ne radi mu sprava najbolje, sve je to malo zakržljalo! Vratila se Caru da je razdrma! Maja Marinković kaže da se vratila bivšem dečku Filipu Caru posle raskida s Pecom Raspopovićem jer je loš u… »
"Sprava mu ne radi najbolje u krevetu" - Maja ocrnila bivšeg: Malo je zakržljao, vratila sam se Caru da me razdrma!

"Sprava mu ne radi najbolje u krevetu" - Maja ocrnila bivšeg: Malo je zakržljao, vratila sam se Caru da me razdrma!

Mondo 27.08.2022
Maja Marinković nakon raskida s Predragom Pecom Raspopovićem, vratila se bivšem Filipu Caru. Maja Marinković nakon raskida s Predragom Pecom Raspopovićem, vratila se bivšem Filipu Caru. Javnost je ostala šokirana kada se saznalo da je Maja… »
"Tajno se sastajala SA CAREM peci iza leđa": Isplivali novi šok detalje Majine i Filipove afere

"Tajno se sastajala SA CAREM peci iza leđa": Isplivali novi šok detalje Majine i Filipove afere

Blic 27.08.2022
Maja Marinković nakon raskida sa Pecom Raspopovićem, kog je preotela bivšoj drugarici Aleksandri Subotić, obnovila je vezu sa bivšim dečkom Filipom Carem. Kako se šuška rijaliti par uživa u obnovljenoj romansi, a tokom veze s Raspopovićem Maja i… »
Isplivali novi šok detalji majine afere sa Filipom: Starleta se tajno sastajala biznismenu iza leđa, Peci neće biti dobro!

Isplivali novi šok detalji majine afere sa Filipom: Starleta se tajno sastajala biznismenu iza leđa, Peci neće biti dobro!

Kurir 27.08.2022
Samo nedelju dana nakon što je ostavila biznismena Petra Pecu Raspopovića kog je otela najboljoj drugarici Aleksandri Subotić, Maja Marinković šokirala je javnost kada je obnovila romansu s bivšim dečkom Filipom Carem. Kako se šuška rijaliti par… »

Vesti dana »