Povezane vesti
"Porodica će vas ubiti ukoliko pacijent umre": Lekari u Iraku suočeni sa učestalim napadima po bolnicama
Euronews 27.08.2022
Posao lekara u Bagdadu nije ni malo lak, a to potvrđuje istraživanje rađeno u ovoj zemlji koje je pokazalo da je u proteklih šest meseci 87 odsto lekara priznalo da je iskusilo određeni vid nasilja. Naime, podaci kažu da su u tri četvrtine napada… »
"Porodica će vas ubiti ako pacijent umre": Doktori u ovoj zemlji trpe napade i pretnje, životi im u opasnosti
Telegraf 27.08.2022
Nedavno istraživanje pokazalo je da je 87 posto doktora iskusilo nasilje u prethodnih šest meseci. Većina je rekla da je nasilje poraslo od početka pandemije, a tri četvrtike napada su izveli pacijenti i njihove porodice. Marjam Ali je upravo ušla u… »
Vesti dana »
Uhapšeni osumnjičeni za falsifikovanje 120 diploma fakulteta i srednjih škola
Nedeljnik pre 1 satjoš 68 povezanih
Nastavak suđenja u slučaju Generalštab: Vasić izrazio sumnju u sopstveni iskaz pred Tužilaštvom - "Ne znam u kakvom sam stanju bio"
Insajder pre 30 minutajoš 27 povezanih
Izdavaće se hitna upozorenja 1 do 2 časa unapred, oglasio se RHMZ! Prete grmljavinske oluje i grad: evo i kada
Telegraf pre 1 satjoš 41 povezana




