Povezane vesti

Ohi: Uželeo sam se golova i navijača

Ohi: Uželeo sam se golova i navijača

Sport klub 28.08.2022
Uželeo se Ohi Omojuanfo terena i navijača, to je bio prvi utisak nakon pobede nad Javorom od 4:1 u okviru osmog kola Superlige. „Sjajna utakmica, posle dugo vremena sam na terenu i zaista su mi nedostajali navijači, da igram pred njima i da postignem… »
Milojević sastavio svoj stručni štab: Dobro poznato lice ponovo na ‘Marakani’!

Milojević sastavio svoj stručni štab: Dobro poznato lice ponovo na ‘Marakani’!

Hot sport 28.08.2022
Vraća se na ‘mesto uspeha’! Crvena zvezda je pre dva dana imenovala novog trenera, a u pitanju je Miloš Milojević. Juče je debitovao pobedom na klupi ‘crveno-belih’, slavili su protiv Javora sa 4:1. Zbog malog vremena za reagovanje, Milojević… »
Milojević posle uspešnog debija: Teže nego što deluje

Milojević posle uspešnog debija: Teže nego što deluje

Sport klub 28.08.2022
Prva utakmica posle promene glavnog trenera Crvene zvezde prošla je uspešno za crveno-bele, a Miloš Milojević, debitant na klupi tima iz Ljutice Bogdana, pohvalio je energiju svog tima i odnos prema igri. Zvezda je porazila ekipu Javora iz Ivanjice sa… »
Novi trener Zvezde uspešno debitovao: Energija i odnos odlični

Novi trener Zvezde uspešno debitovao: Energija i odnos odlični

N1 Info 28.08.2022
Prva utakmica posle promene glavnog trenera Crvene zvezde prošla je uspešno za crveno-bele, a Miloš Milojević, debitant na klupi tima iz Ljutice Bogdana, pohvalio je energiju svog tima i odnos prema igri. Zvezda je porazila ekipu Javora iz Ivanjice sa… »
Zvezdin uslov milojeviću: Mora da uradi ovo da bi i sledeće sezone sedeo na klupi šampiona Srbije

Zvezdin uslov milojeviću: Mora da uradi ovo da bi i sledeće sezone sedeo na klupi šampiona Srbije

Večernje novosti 28.08.2022
CRVENA zvezda je startovala pobedom na premijeri novog trenera Miloša Milojevića. Crveno-beli su posle dosta muke srušili Javor 4:1. FOTO: FK Crvena zvezda Milojević je značajno "promešao" tim posle meča protiv Makabija, a uoči večitog derbija… »
Stanković ga "precrtao", Milojević vratio i spremio za Partizan: Ohi hoće gol i protiv najvećeg rivala!

Stanković ga "precrtao", Milojević vratio i spremio za Partizan: Ohi hoće gol i protiv najvećeg rivala!

Mondo 28.08.2022
Novi trener Zvezde ukazao je poverenje Ohiju, a on mu vratio golom već na početku meča. Novi trener Zvezde ukazao je poverenje Ohiju, a on mu vratio golom već na početku meča. Fudbaleri Crvene zvezde u istom danu su dobili novog trenera - Miloša… »
Milojević nakon debija u zvezdi: Energija iz drugog poluvremena je nešto što nam treba

Milojević nakon debija u zvezdi: Energija iz drugog poluvremena je nešto što nam treba

Večernje novosti 27.08.2022
MILOŠ Milojević debitao je pobedom na klupi Crvene zvezde. On je nakon utakmice sa Javorom sumirao utiske posle prvog meča kao trener crveno-belih. FOTO: FK Crvena zvezda Šampion Srbije je sredinom drugog dela uspeo da slomi otpor rivala, a novi… »

Vesti dana »