Povezane vesti

Ko s kim radi: Kavčani sa Šarićem i Delićem, škaljarci s Koraćem i Boretom

Ko s kim radi: Kavčani sa Šarićem i Delićem, škaljarci s Koraćem i Boretom

Nova 28.08.2022
Rat između kavačkog i škaljarskog klana ponovo je u središte pažnje javnosti vratilo ubistvo Gorana Vlaovića (38) zvanog Goro, koga je u četvrtak na Pagu usmrtio Srbin Duško Tanasković (28). Sumnja se da je ubistvo nastavak višegodišnjeg sukoba… »
Sa ubijenim škaljarcem bio misteriozni muškarac, a onda nestao: Zastao na sekund, pa pobegao glavom bez obzira! Ne znaju ko…

Sa ubijenim škaljarcem bio misteriozni muškarac, a onda nestao: Zastao na sekund, pa pobegao glavom bez obzira! Ne znaju ko…

Kurir 28.08.2022
Nepoznati muškarac zatekao se na mestu pucnjave na hrvatskom ostrvu Pag, kada je Kragujevčanin Duško Tanasković (28) likvidirao Gorana Vlaovića (38) iz Herceg Novog, pripadnika škaljarskog klana, a njegovo ponašanje na snimku sigurnosne kamere… »
Trapavi ubica škaljaraca: Ubijenog Vlaovića tretirali kao VIP gosta, Srbin mu pratio svaki korak, pa baš kao i u Budvi…

Trapavi ubica škaljaraca: Ubijenog Vlaovića tretirali kao VIP gosta, Srbin mu pratio svaki korak, pa baš kao i u Budvi…

Blic 28.08.2022
Ubijeni Goran Vlaović s društvom je partijao po klubovima gde su ih tretirali kao VIP goste. Sve vreme pratio ga je ubice, piše današnji Jutarnji list donoseći neke nepoznate detalje nedavne mafijaške likvidacije na Pagu. "Pogledi su im se sreli… »
Izvadio pasoš na svoje ime pa krenuo da ubija škaljarce? Najnovija saznanja o egzekutoru sa ostrva Pag

Izvadio pasoš na svoje ime pa krenuo da ubija škaljarce? Najnovija saznanja o egzekutoru sa ostrva Pag

Pravda 28.08.2022
Duško Tanasković (28), osumnjičen da je ubio Gorana Vlaovića na Pagu, ali i Milića Šakovića u Budvi, pasoš na svoje ime izvadio je 15. juna, samo dva dana pre likvidacije visokorangiranog "škaljarca" u Starom gradu! Da podsetimo, Tanaskoviću su… »
Škaljarca tretirali kao VIP gosta, a za to vreme ubica mu pratio svaki korak

Škaljarca tretirali kao VIP gosta, a za to vreme ubica mu pratio svaki korak

Nova 28.08.2022
Motiv stravične likvidacije Gorana Vlaovića, označenog kao pripadnika škaljarskog klana, nije poznat, a kako izveštavaju hrvatski mediji, njega je ubica danima posmatrao i pratio. Prema pisanju Jutarnjeg lista, Vlaović se danima provodio po… »
Ubijeni škaljarac se ovako provodio na Pagu pre smrti: Vlaović nije znao da ga ubica danima prati

Ubijeni škaljarac se ovako provodio na Pagu pre smrti: Vlaović nije znao da ga ubica danima prati

Kurir 28.08.2022
Ubica je danima pratio i posmatrao Gorana Vlaovića, pre nego što ga je ubio na hrvatskom ostrvu Pag u četvrtak u ranim jutarnjim satima. Motiv likvidacije nije preciziran, mada postoji dosta spekulacija na tu temu. Prema pisanju Jutarnjeg lista… »
Tajna mobilnog otkriva naručioca likvidacije na Pagu? Levoruki ubica pokušao da ga razbije

Tajna mobilnog otkriva naručioca likvidacije na Pagu? Levoruki ubica pokušao da ga razbije

Telegraf 28.08.2022
Osim hrvatske tajne službe koja upozorava na opasnost od tih grupa i crnogorska policija u svom javno objavljenom dokumentu upozorava da one ne prezaju od likvidacija, pri čemu nisu isključene i kolateralne žrtve. Ubijeni Goran Vlaović s društvom je… »
EVO ŠTA JE EGZEKUTOR URADIO PRE HAPŠENJA NA PAGU: Detalji iz istrage brutalne likvidacije "škaljarca" na hrvatskom ostrvu

EVO ŠTA JE EGZEKUTOR URADIO PRE HAPŠENJA NA PAGU: Detalji iz istrage brutalne likvidacije "škaljarca" na hrvatskom ostrvu

InfoKG 28.08.2022
Duško Tanasković (28) iz Kragujevca, nakon što je, kako se sumnja, likvidirao pripadnika škaljarskog klana Gorana Vlaovića na hrvatskom ostrvu Pag zatečen je kako pokušava da ukloni dokaze, prenosi hrvatski Jutarnji list. Podsećanja radi, Srbin je… »
Evo šta je egzekutor uradio pre hapšenja na pagu: Šok detalji iz istrage brutalne likvidacije "škaljarca" na hrvatskom…

Evo šta je egzekutor uradio pre hapšenja na pagu: Šok detalji iz istrage brutalne likvidacije "škaljarca" na hrvatskom…

Kurir 28.08.2022
Duško Tanasković (28) iz Kragujevca, nakon što je, kako se sumnja, likvidirao pripadnika škaljarskog klana Gorana Vlaovića na hrvatskom ostrvu Pag zatečen je kako pokušava da ukloni dokaze, prenosi hrvatski Jutarnji list. Podsetimo, Srbin je… »
Ubici s Paga fatalna greška došla glave: Pokušavao da razbije telefon kamenom

Ubici s Paga fatalna greška došla glave: Pokušavao da razbije telefon kamenom

Nova 28.08.2022
Zbog likvidacije Crnogorca Gorana Vlaovića, bliskog škaljarskom klanu, uhapšen je Srbin Duško Tanasković (28) iz Kragujevca, a kako prenose hrvatski mediji, ubica je napravio fatalnu grešku zbog koje je otkriven i uhapšen. Ubica je napravio kobnu… »
Duško je 48 sati pre likvidacije škaljarca izvadio pasoš! Novi detalji ubistva na Pagu - "Porodica mu normalna, a on..."

Duško je 48 sati pre likvidacije škaljarca izvadio pasoš! Novi detalji ubistva na Pagu - "Porodica mu normalna, a on..."

Mondo 28.08.2022
Otkriveni su novi detalji o Srbinu koji je osumnjičen za ubistvo u Pagu u Hrvatskoj. Otkriveni su novi detalji o Srbinu koji je osumnjičen za ubistvo u Pagu u Hrvatskoj. Duško Tanasković (28), osumnjičen je da je ubio Gorana Vlaovića na Pagu, ali i… »
Kako je počeo krvavi rat škaljaraca i kavčana u kom je ubijeno više od 50 ljudi

Kako je počeo krvavi rat škaljaraca i kavčana u kom je ubijeno više od 50 ljudi

Nova 28.08.2022
Novljanin Goran Vlaović, blizak škaljarskom klanu, ubijen je u četvrtak ispred kluba na Pagu, a zasad nije poznato da li je likvidacija nastavak rata između dva zavađena crnogorska klana. Rat između kavačkog i škaljarskog klana počeo je davne… »
"Nedostaješ mi da me zagrliš,: Poljubiš..." Misica se prvi put oglasila na društvenim mrežama posle smrti Vlaovića…

"Nedostaješ mi da me zagrliš,: Poljubiš..." Misica se prvi put oglasila na društvenim mrežama posle smrti Vlaovića…

Blic 27.08.2022
Nedostaješ mi. Da me zagrliš, da me nasmeješ, da me poljubiš. Zauvek ćeš biti u mom srcu. Nikada te neću zaboravili, volim te.. - napisala je na svom instagramu srpska misica Dragana Banić, devojka pripadnika škaljarskog klana Gorana Vlaovića… »

Vesti dana »