Povezane vesti

Izbaciću njen klip s devojkom! Bivši cimer raskrinkao pevačicu i zapreti: Tužila me je, objaviću intimne snimke!

Izbaciću njen klip s devojkom! Bivši cimer raskrinkao pevačicu i zapreti: Tužila me je, objaviću intimne snimke!

Mondo 28.08.2022
Bivši učesnik Zadruge otkrio je da ga je tužila majka Marijane Zonjić, a zatim zapretio intimnim snimcima nekadašnje cimerke. Bivši učesnik Zadruge otkrio je da ga je tužila majka Marijane Zonjić, a zatim zapretio intimnim snimcima nekadašnje… »
Poseduje njene intimne snimke sa devojkama Bivši zadrugar preti da raskrinka Marijanu Zonjić, skandal dobija novi epilog

Poseduje njene intimne snimke sa devojkama Bivši zadrugar preti da raskrinka Marijanu Zonjić, skandal dobija novi epilog

Alo 28.08.2022
Buvši zadrugar je takođe priznao i da su bili intimni. Stefan Krstović Krle je priznao u emisiji da se nalazi na sudu sa Marijanom Zonjić, a potom je zapretio da će objaviti raznorazne dokaze koje poseduje koji bi mogli da je unište. Naime, bivši… »
Marijani Zonjić se ne piše dobro: Bivši zadrugar spreman da je totalno raskrinka, poseduje njene klipove, isplivali svi…

Marijani Zonjić se ne piše dobro: Bivši zadrugar spreman da je totalno raskrinka, poseduje njene klipove, isplivali svi…

Kurir 28.08.2022
Stefan Krstović Krle je priznao u emisiji da se nalazi na sudu sa Marijanom Zonjić, a potom je zapretio da će objaviti raznorazne dokaze koje poseduje koji bi mogli da je unište. - Tužili su me, sad je suđenje 13.septembra. Rekla je da me je tužila… »

Vesti dana »