Povezane vesti

Vučić: Odbio sam zahtev stranih vojnih atašea da obiđu kasarne u Raški i Pazaru

Vučić: Odbio sam zahtev stranih vojnih atašea da obiđu kasarne u Raški i Pazaru

Nova 28.08.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je postojao zahtev stranih vojnih atašea da obiđu srpske kasarne u Raški i Novom Pazaru, koji je on odbio. „Kao vrhovni komandant odbio sam taj zahtev. Tamo mogu da uđu predstavnici nadležnih… »
Vučić: Odbio sam zahtev stranih vojnih atašea da obiđu kasarne u Raški i Pazaru

Vučić: Odbio sam zahtev stranih vojnih atašea da obiđu kasarne u Raški i Pazaru

N1 Info 28.08.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je postojao zahtev stranih vojnih atašea da obiđu srpske kasarne u Raški i Novom Pazaru, koji je on odbio. „Kao vrhovni komandant odbio sam taj zahtev. Tamo mogu da uđu predstavnici nadležnih… »
Vučić: Nova pretnja Prištine

Vučić: Nova pretnja Prištine

Sputnik 28.08.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je da najnovija izjava premijera privremenih prištinskih institucija Aljbina Kurtija u vezi sa tablicama predstavlja novu pretnju Srbiji. Vučić je ocenio i da dogovor o dokumentima koji je postignut dobar… »
"Bio sam u pravu, Kurti želi sukobe" Vučić prokomentarisao izjave tzv. premijera lažne države

"Bio sam u pravu, Kurti želi sukobe" Vučić prokomentarisao izjave tzv. premijera lažne države

Srbija danas 28.08.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je otkrivanju skulpture Radovana Belog Markovića na Kneževom Polju, a tom prilikom se osvrnuo i na reči Aljbina Kurtija. On ističe i da Kurtijeve današnje reči predstavljaju novu pretnju Srbiji, i da… »

Vesti dana »