Povezane vesti

Suprug mi je zabranio da pričam o trudnoći! Žena Slobe Radanovića se oglasila i sve iznenadila izjavom - "Žao mi je..."

Suprug mi je zabranio da pričam o trudnoći! Žena Slobe Radanovića se oglasila i sve iznenadila izjavom - "Žao mi je..."

Mondo 28.08.2022
U medijima je kao bomba odjeknula vest da pevač Slobodan Radnović i njegova supruga Jelena Đuričanin navodno čekaju bebu. U medijima je kao bomba odjeknula vest da pevač Slobodan Radnović i njegova supruga Jelena Đuričanin navodno čekaju bebu… »
Prva izjava Jelene đuričanin nakon vesti o trudnoći: Sloba joj zabranio jednu stvar: "Imamo dogovor"

Prva izjava Jelene đuričanin nakon vesti o trudnoći: Sloba joj zabranio jednu stvar: "Imamo dogovor"

Blic 28.08.2022
Pevač Sloba Radanović i njegova supruga Jelena čekaju prvo zajedničko dete, a ona se ovim povodom oglasila. Kratko nam je rekla da joj je suprug Sloba zabranio da daje bilo kakave izjave o trudnoći. PLJUŠTE KOMENTARI Sloba Radanović je OVIM SCENAMA… »
Sloba mi je zabranio da pričam o trudnoći! Oglasila se Radanovićeva žena posle lepih vesti i otkrila istinu!

Sloba mi je zabranio da pričam o trudnoći! Oglasila se Radanovićeva žena posle lepih vesti i otkrila istinu!

Kurir 28.08.2022
U domu Slobe Radanovića proteklih dana dešavaju se prelepe stvari jer je, kako prenose mediji, njegova supruga Jelena Đuričanin u drugom stanju. Kako prenose mediji, ona nam je rekla kratko da joj je suprug Sloba zabranio da daje bilo kakave izjave o… »

Vesti dana »