Povezane vesti

Brnabić kaže da će joj biti lako da napiše ekspoze: Jasni su ciljevi, prioritet KiM i energetika

Brnabić kaže da će joj biti lako da napiše ekspoze: Jasni su ciljevi, prioritet KiM i energetika

Telegraf 29.08.2022
Najviše me muči pitanje Kosova i Metohije, a prioritet je i energetika, što predstavlja pitanje nacionalne bezbednosti, rekla je premijerka. Na čelu sedamnaeste srpske Vlade od uvođenja višestranačja biće Ana Brnabić, kojoj će to, ukoliko je… »
Čitajte u “Vestima”: Vlada s vizijom

Čitajte u “Vestima”: Vlada s vizijom

Vesti online 29.08.2022
Nova Vlada Srbije biće vlada kontinuiteta, a njen najveći fokus mir i stabilnost, Kosovo i Metohija i energetika, izjavila je mandatarka za sastav nove vlade Ana Brnabić, kojoj je to treći premijerski mandat. Opširnije čitajte u sutrašnjem izdanju… »
Brnabić: Kosovo i Metohija i energetska bezbednost prioriteti nove Vlade

Brnabić: Kosovo i Metohija i energetska bezbednost prioriteti nove Vlade

Novi magazin 29.08.2022
Mandatarka za sastav Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da će Kosovo i Metohija i energetska bezbednost zemlje biti prioriteti rada budućeg kabineta. Gostujući na Radioteleviziji Srbije (RTS), Brnabić je ocenila da će nova vlada biti vlada… »
Premijerka: Svet na ivici trećeg svetskog rata, prioriteti Kosovo i energetika

Premijerka: Svet na ivici trećeg svetskog rata, prioriteti Kosovo i energetika

N1 Info 29.08.2022
Premijerka Ana Brnabić rekla je za RTS da to što je birana tri puta za premijerku ogromna čast i odgovornost i da očekuje novi tim do kraja septembra. Najviše me muči pitanje Kosova i Metohije, a prioritet je i energetika, što predstavlja pitanje… »
"Biće mi lako da napišem ekspoze": Brnabić: Jasni su ciljevi - prioritet su KiM i energetika

"Biće mi lako da napišem ekspoze": Brnabić: Jasni su ciljevi - prioritet su KiM i energetika

Blic 29.08.2022
Premijerka Ana Brnabić rekla je za RTS da to što je birana tri puta za premijerku ogromna čast i odgovornost i da očekuje novi tim do kraja septembra Najviše me muči pitanje Kosova i Metohije, a prioritet je i energetika, što predstavlja pitanje… »
Brnabić: Svet je na ivici trećeg svetskog rata, Kosovo i energetika prioriteti

Brnabić: Svet je na ivici trećeg svetskog rata, Kosovo i energetika prioriteti

Nova 29.08.2022
Premijerka Ana Brnabić rekla je za RTS da to što je birana tri puta za premijerku ogromna čast i odgovornost. Najviše me muči pitanje Кosova i Metohije, a prioritet je i energetika, što predstavlja pitanje nacionalne bezbednosti, rekla je… »

Vesti dana »