Povezane vesti

Pevač prokockao dva stana u Beogradu: Isplivali šok detalji: Pozajmljivao novac, a evo zbog čega su ga privodili

Pevač prokockao dva stana u Beogradu: Isplivali šok detalji: Pozajmljivao novac, a evo zbog čega su ga privodili

Blic 29.08.2022
Pevač Nikola Grujić Gruja i bivši učesnik "Zadruge 5", otvoreno je govorio o svom životu, kocki zbog koje je izgubio mnogo novca, ali i odnosu sa ljubavnicom Milanom Mimom Šarac koja ga je koštala braka. (VIDEO) NIKOLA GRUJIĆ GRUJA BIOGRAFIJA… »
Bivši zadrugar prokockao 2 stana u Beogradu! Isplivali šok detalji o Gruji - uzimao novac od njih, a zbog ovoga ga i…

Bivši zadrugar prokockao 2 stana u Beogradu! Isplivali šok detalji o Gruji - uzimao novac od njih, a zbog ovoga ga i…

Kurir 29.08.2022
Bivši zadrugar Nikola Grujić Gruja na početku "Zadruge 5" predstavio se kao pevač, suprug i brižni otac dve devojčice, ali je zbog turbulentne veze sa Milanom Mimom Šarac finale rijalitija dočekao kao ostavljeni preljubnik. Gruja je sada otvoreno… »
Prokockao sam dva stana u Beogradu: Prevario ženu pred kamerama i priznao - Osilio sam se kada sam počeo da uzimam pare!

Prokockao sam dva stana u Beogradu: Prevario ženu pred kamerama i priznao - Osilio sam se kada sam počeo da uzimam pare!

Mondo 29.08.2022
Gruja je otvoreno govorio o svom životu, kocki zbog koje je izgubio mnogo novca, ali i o odnosu sa Mimom. Gruja je otvoreno govorio o svom životu, kocki zbog koje je izgubio mnogo novca, ali i o odnosu sa Mimom Nikola Grujić Gruja na početku Zadruge 5… »

Vesti dana »