Povezane vesti
U „Mišoviću” 17 dece sa kovidom
Politika 29.08.2022
Na Dečjoj klinici Kliničko-bolničkog centra „Dr Dragiša Mišović” smešteno je 17 kovid pozitivne dece, među kojima najstarije ima tri godine. Načelnica te klinike Olivera Ostojić rekla je za Tanjug da je klinička slika u ovom talasu veoma laka, da se… »
Korona presek: Više od 3.500 novozaraženih
Euronews 29.08.2022
U Srbiji je na koronavirus u poslednja 24 sata testirano 13.458 ljudi, od čega je registrovano 3.675 novih slučajeva zaraze. Preminulo je 14 osoba, a u bolnicama su 653 pacijenta. Podsetimo, juče je u Srbiji bilo pozitivno 2.579 novih slučajeva zaraze, a… »
U KBC "Dr Dragiša Mišović" 17 dece sa kovidom - klinicka slika veoma blaga
Euronews 29.08.2022
Na Dečjoj klinici Kliničko-bolničkog centra "Dr Dragiša Mišović" smešteno je 17 kovid pozitivne dece, među kojima najstarije ima tri godine. Načelnica te klinike Olivera Ostojić rekla je za Tanjug da je klinička slika u ovom talasu veoma laka, da se… »
Vesti dana »

I aktivista iz Srbije koji je bio u presretnutoj flotili za Gazu među proteranima iz Izraela
Beta pre 1 satjoš 27 povezanih

Grčka upozorava na prisustvo sumpor-dioksida u sušenim jagodama iz Srbije
Naslovi.ai pre 4 satijoš 9 povezanih

(Video, foto) kilometarske kolone na: Auto-putu Snimak dronom pokazuje posledice jezivog udesa
Blic pre 2 satajoš 33 povezane