Povezane vesti

Evo šta piše u presudi muškarcu koji je pretio jeremićki: Jedan detalj je od ključne važnosti za voditeljku

Evo šta piše u presudi muškarcu koji je pretio jeremićki: Jedan detalj je od ključne važnosti za voditeljku

Kurir 29.08.2022
Muškarac S.M, koji je pretio voditeljki Jovani Jeremić, sklopio je sa Prvim osnovnimm javnim tužilaštvom u Beogradu sporazum o priznanju krivičnog dela ugrožavanje sigurnosti na osnovu kog je osuđen na šest meseci kućnog zatvora i meru zabrane… »
"Bojim se da mi nešto nije podmetnuto pod auto": Jovana Jeremić o mladiću koji joj je pretio: "On je izmanipulisan, znam ko…

"Bojim se da mi nešto nije podmetnuto pod auto": Jovana Jeremić o mladiću koji joj je pretio: "On je izmanipulisan, znam ko…

Blic 29.08.2022
Voditeljka Jovana Jeremić saslušana je danas u Prvom osnovnom tužilaštvu, povodom pretnji koje su stizale na njen telefon dok je bila sa ćerkom na odmoru u Crnoj Gori. Jovana se obratila okupljenim novinarskim ekipama nakon saslušanja, pa rekla kako… »
Jovana Jeremić zadovoljna ishodom suđenja: Potkačila i Maju Marinković: "Dokazala sam da nisam sama sebi slala pretnje…

Jovana Jeremić zadovoljna ishodom suđenja: Potkačila i Maju Marinković: "Dokazala sam da nisam sama sebi slala pretnje…

Blic 29.08.2022
Voditeljka Jovana Jeremić saslušana je danas u Prvom osnovnom tužilaštvu, povodom pretnji koje su stizale na njen telefon dok je bila sa ćerkom na odmoru u Crnoj Gori. Policija je nakon njene krivične prijave saslušala S. M. iz Apatina,zbog sumnje… »
Voditeljka na ispitivanju povodom pretnji koje je dobila

Voditeljka na ispitivanju povodom pretnji koje je dobila

Nova 29.08.2022
U Prvom osnovnom javnom tužilaštvu počelo je saslušanje novinarke Jovane Jeremić povodom pretnji koje je dobijala od S. M. iz Apatina. Osumnjičeni je ranije saslušan danas u tužilaštvu i on je negirao da je slao poruke novinarki. Neke od… »
Muškarcu koji je pretio jovani 6 meseci kućnog zatvora Jermićka zadovoljna presudom: Dokazala sam da nisam sebi slala…

Muškarcu koji je pretio jovani 6 meseci kućnog zatvora Jermićka zadovoljna presudom: Dokazala sam da nisam sebi slala…

Kurir 29.08.2022
Jovana Jeremić kaže da je zadovoljna kako je završen proces sa čovekom koji joj je pretio. Voditeljka ističa da je Tužilastvo zaključio slučaj njegovim priznanjem. - Upravo sam završila svoje saslušanje u tužilaštvu. Osumnjičeni mladić koji… »
Jovana Jeremić stigla u tužilaštvo: Ispituju je zbog pretnji smrću koje je dobijala!

Jovana Jeremić stigla u tužilaštvo: Ispituju je zbog pretnji smrću koje je dobijala!

Mondo 29.08.2022
U Prvom osnovnom javnom tužilaštvu počelo je saslušanje novinarke Jovane Jeremić. U Prvom osnovnom javnom tužilaštvu počelo je saslušanje novinarke Jovane Jeremić. S. M. iz Apatina koji je slao preteće poruke novinarki Jovani Jeremić… »
Počelo ispitivanje novinarke Jovane Jeremić: Dobijala preteće poruke od "Belivukovog čoveka"

Počelo ispitivanje novinarke Jovane Jeremić: Dobijala preteće poruke od "Belivukovog čoveka"

Telegraf 29.08.2022
"Uništićemo te iz principa, jer sa nama je uvek Nevolja. Misliš da, ako je Velja pao, nismo podelili pozicije? Kupi kartu iz Srbije u jednom pravcu ili će u suprotnom jesti žito na tvojoj sahrani" U Prvom osnovnom javnom tužilaštvu počelo je… »

Vesti dana »