Povezane vesti

Zvezda predstavila Kulibalija: Pratio sam klub i ranije…

Zvezda predstavila Kulibalija: Pratio sam klub i ranije…

Sport klub 29.08.2022
Fudbalski reprezentativac Malija Kalifa Kulibali predstavljen je kao novo pojačanje Crvene zvezde. Kulibali (31) igra na poziciji napadača, a sa crveno-belima je potpisao ugovor do kraja sezone, uz mogućnost produžetka na još jednu godinu. „Drago… »
Kulibali: "Samo najlepše sam čuo o Zvezdi"

Kulibali: "Samo najlepše sam čuo o Zvezdi"

Sportske.net 29.08.2022
Novo pojačanje Crvene zvezde jeste Kalifa Kulibali, napadač iz Malija koji ima 31 godinu. "Drago mi je što sam ovde. Zvezda i Beograd su veoma interesantni za mene. Poznajem Bukarija (Osman), igrali smo zajedno prošle sezone, i zadovoljstvo mi je što… »
Evo kako je zvezda odabrala Kulibalija: Mitar Mrkela predstavio novog špica - Hteli smo napadača kao Pavkova!

Evo kako je zvezda odabrala Kulibalija: Mitar Mrkela predstavio novog špica - Hteli smo napadača kao Pavkova!

Mondo 29.08.2022
Kalifa Kulibali zvanično je postao igrač Crvene zvezde, a predstavio ga je sportski direktor kluba Mitar Mrkela. Kalifa Kulibali zvanično je postao igrač Crvene zvezde, a predstavio ga je sportski direktor kluba Mitar Mrkela. Crvena zvezda od… »
Mrkela o novom špicu: Visok, izuzetno snalažljiv u protivničkom šesnaestercu, igra glavom, sa obe noge... (video)

Mrkela o novom špicu: Visok, izuzetno snalažljiv u protivničkom šesnaestercu, igra glavom, sa obe noge... (video)

Sportski žurnal 29.08.2022
Odluke donosimo u odnosu na zahteve koje postavljamo pred nas, a oni su uvek najviši. Fudbalski reprezentativac Malija Kalifa Kulibali (31) potpisao je ugovor do kraja sezone sa Crvenom zvezdom. Sportski direktor Mitar Mrkela je javnost bliže upoznao sa… »
Kulibali: ‘Bukari me je ubedio da dođem u Zvezdu! Drago mi je da igram za klub sa ovakvom istorijom!’ (foto)

Kulibali: ‘Bukari me je ubedio da dođem u Zvezdu! Drago mi je da igram za klub sa ovakvom istorijom!’ (foto)

Hot sport 29.08.2022
Reprezentativac Malija potpisao za Zvezdu! Baš kako je i najavljivano tokom prethodnih dana, doskorašnji napadač francuskog Nanta, Kalifa Kulibali, novi je fudbaler Crvene zvezde. Snažni reprezentativac Malija, visok 197cm, zvanično je predstavljen… »
Kalifa Kulibali stigao za večiti derbi : Bukari me ubedio da dođem u Zvezdu

Kalifa Kulibali stigao za večiti derbi : Bukari me ubedio da dođem u Zvezdu

Euronews 29.08.2022
Kalifa Kulibali, iskusni 31-godišnji napadač Nanta novo je pojačanje Crvene zvezde. Dva dana pre derbija, reprezentativac Malija potpisao je ugovor sa srpskim šampionom na godinu plus godinu i mogao bi da debituje već u 168. večitom derbiju protiv… »
Bomba crvene Zvezde pred večiti derbi: Bivši napadač Pari Sen Žermena na "Marakani" - potpisano!

Bomba crvene Zvezde pred večiti derbi: Bivši napadač Pari Sen Žermena na "Marakani" - potpisano!

Mondo 29.08.2022
Crvena zvezda pojačala napad uoči gostovanja Partizanu. Došao je visoki centarfor Kalifa Kulibali. Crvena zvezda pojačala napad uoči gostovanja Partizanu. Došao je visoki centarfor Kalifa Kulibali. Crvena zvezda je zvanično jača za iskusnog… »

Vesti dana »