Povezane vesti

Rata za kredit bila 50.000 dolara! Bane Bojanić ispričao mračnu stranu američkog sna, pokrenuo biznis pa ostao bez svega

Rata za kredit bila 50.000 dolara! Bane Bojanić ispričao mračnu stranu američkog sna, pokrenuo biznis pa ostao bez svega

Kurir 29.08.2022
Folker Bane Bojanić vratio se iz Amerike u Srbiju nakon punih 18 godina, a gostujući kod Ivana Gajića u emisiji "Puls Srbije" na Kurir televiziji otkrio je da život u Americi nije bio tako lak. Naime, folker je najpre otkrio da se prve dve godine… »
U SAD sam bankrotirao! Svadbe, kamioni i rate od 200.000 $! Bojanić se vratio u Srbiju i otkrio kako je ostao bez novca

U SAD sam bankrotirao! Svadbe, kamioni i rate od 200.000 $! Bojanić se vratio u Srbiju i otkrio kako je ostao bez novca

Mondo 29.08.2022
Sin Miloša Bojanića nedavno se posle 18 godina vratio u Srbiju, a sada je za Kurir televiziju otkrio da mu život tamo nije bio lak. Sin Miloša Bojanića nedavno se posle 18 godina vratio u Srbiju, a sada je za Kurir televiziju otkrio da mu život tamo… »
Bane Bojanić ispričao mračnu stranu američkog sna, pokrenuo biznis, pa bankrotirao: "Napravio sam grešku, morao sam da se…

Bane Bojanić ispričao mračnu stranu američkog sna, pokrenuo biznis, pa bankrotirao: "Napravio sam grešku, morao sam da se…

Blic 29.08.2022
Folker Bane Bojanić koji se nakon 18 godina vratio u Srbiju, otkrio je kakav je zapravo život u Americi. Naime, Bane je najpre otkrio da se prve dve godine boravka u Sjedinjenim državama bavio isključivo pevanjem, za šta je priznao da ima i svoje… »
Sin Miloša Bojanića o bankrotu: Rata za kredit mi je bila 200.000 dolara

Sin Miloša Bojanića o bankrotu: Rata za kredit mi je bila 200.000 dolara

Nova 29.08.2022
Progovorio o životu u Americi. Sin pevača Miloša Bojanića, folker Bane Bojanić, vratio se u Srbiju nakon što je 18 godina proveo u Americi. On je sada u emisiji „Puls Srbije“ priznao da se prve dve godina u Americi bavio samo pevanjem. "Ja sam… »

Vesti dana »