Povezane vesti

Obradović želeo bivšeg plejmejkera zvezde: ‘Partizan me je zvao u decembru, naravno da sam rekao ne! Nikada to ne bih…

Obradović želeo bivšeg plejmejkera zvezde: ‘Partizan me je zvao u decembru, naravno da sam rekao ne! Nikada to ne bih…

Hot sport 30.08.2022
Jović nije želeo da nastavi popularni trend ‘preletača’ iz jednih redova u druge! Istaknuti srpski košarkaš i nekadašnji reprezentativac, Stefan Jović, otkrio je da je krajem 2021. godine dobio poziv od Partizana. Bivši plejmejker Crvene… »
Bivši košarkaš Zvezde otkrio: Zvao me Partizan, ali nikad ne bih prešao tamo

Bivši košarkaš Zvezde otkrio: Zvao me Partizan, ali nikad ne bih prešao tamo

Nova 30.08.2022
Odbio poziv Željka Obradovića. Srpski košarkaš Stefan Jović otkrio je da je krajem prošle godine imao poziv Partizana da se priključi timu trenera Željka Obradovića, ali da ga je odbio, jer nikad ne bi mogao da igra za večitog rivala. Jović je… »
Otkriveno! Partizan zvao Stefana Jovića. Evo šta im je poručio bivši igrač Zvezde

Otkriveno! Partizan zvao Stefana Jovića. Evo šta im je poručio bivši igrač Zvezde

Večernje novosti 30.08.2022
Srpski košarkaš Stefan Jović (31) otkrio je da je krajem prošle godine imao poziv Partizana da se priključi timu trenera Željka Obradovića, ali da ga je odbio, jer nikad ne bi mogao da igra za večitog rivala. Foto: N: Paraušić Jović je od 2014… »
Jović sve otkrio, Partizan ga je zvao!

Jović sve otkrio, Partizan ga je zvao!

Sportske.net 30.08.2022
Stefana Jovića ovog leta nema sa našim nacionalnim timom, brojne povrede u proteklom periodu su ga udaljile od nekadašnjeg nivoa, ali iskusni košarkaš je sada privukao pažnju gostovanjem u popularnom košarkaškom podkastu '' Sa Lukom i Kuzmom''… »
Zvao me Partizan, ali ja to nikada ne bih uradio! Bivši "plej" Zvezde otkrio detalje: "Hoćeš da pričaš? Naravno da ne!"

Zvao me Partizan, ali ja to nikada ne bih uradio! Bivši "plej" Zvezde otkrio detalje: "Hoćeš da pričaš? Naravno da ne!"

Mondo 30.08.2022
Stefan Jović ističe da nikada ne bi prešao u Partizan pošto je igrao za Zvezdu. Stefan Jović ističe da nikada ne bi prešao u Partizan pošto je igrao za Zvezdu. Bivši košarkaški reprezentativac Srbije Stefan Jović podržao je "orlove" na meču… »

Vesti dana »