Povezane vesti
Nagrada za 168 đaka prvaka: Ovako će Priboj pomoći roditeljima sedmogodišnjaka pred 1. septembar
Telegraf 30.08.2022
Ove godine u pribojske osnovne škole upisano je 18 prvaka više nego prošle godine. Opština Priboj i ove godine poželela je srećan polazak u školu svojim najmlađim sugrađanima. Ova opština je tradicionalno nagradila svih 168 đaka prvaka sa po 12.000… »
Priboj: Svim đacima prvacima po 12.000 dinara
Radio sto plus 30.08.2022
Iz opštinske uprave su saopštili i da je ove godine u prvi razred upisano 18 djaka više nego lani. Opština Priboj poslednjih nekoliko godina pomaže i školarce opštine Prilužje, najveće srpske enklave u centralnom delu Kosova i Metohije, gde je ove godine… »
Vesti dana »

Policija privedenog maloletnika prosledila Centru za socijalni rad u Novom Sadu
Beta pre 1 satjoš 123 povezane

Neredi u Srbiji: Policija pretukla momka u Valjevu, demolirane prostorije SNS
BBC News pre 33 minutajoš 42 povezane

Viši sud u Beogradu zamenio pritvor kućnim pritvorom bivšim ministrima Momiroviću i Vesiću u slučaju rekonstrukcije železničke pruge
Naslovi.ai pre 3 minutajoš 19 povezanih

Otac pretučenog Dušana Radovića: Mog sina su tukli i u policijskoj stanici
Beta pre 6 satijoš 7 povezanih

Prerađivačka industrija dominira, RZS: Promet u industriji u junu veći za 8,3 odsto nego u junu prošle godine
Blic pre 3 satajoš 29 povezanih