Povezane vesti

Klop o smeni Parkera: Drago mi je što ne vodim Bornmut

Klop o smeni Parkera: Drago mi je što ne vodim Bornmut

Sport klub 30.08.2022
Menadžer Liverpula Jirgen Klop kaže da je bio veoma iznenađen kad je čuo da je Bornmut smenio Skota Parkera. Vlasnici novog člana elitne engleske lige uručili su otkaz treneru nakon debakla od Liverpula u gostima od 9:0 što je rekordan poraz u… »
Jirgen Klop progovorio o otkazu za koji je on glavni krivac: "Žao mi je Parkera, nisu mu dali da pojača tim"

Jirgen Klop progovorio o otkazu za koji je on glavni krivac: "Žao mi je Parkera, nisu mu dali da pojača tim"

Večernje novosti 30.08.2022
MENADŽER Liverpula Jirgen Klop nije krio iznenađenje kad je saznao da je njegov kolega Skot Parker dobio otkaz u Bornmautu, samo tri dana nakon što su "redsi" deklasirali "trešnjice" u Premijer ligi (9:0). FOTO: EPA Bornmaut je u poslednja tri kola… »
Devetka od Liverpula mu došla glave: Skot Parker prvi otpušteni menadžer u Premijer ligi

Devetka od Liverpula mu došla glave: Skot Parker prvi otpušteni menadžer u Premijer ligi

Večernje novosti 30.08.2022
TREĆI uzastopni poraz, odnosno blamaža od Liverpula (0:9) naterala je upravu Bornmuta da napravi rez i otpusti menadžera Skota Parkera. EPA-EFE/Daniel Leal Olivas Klub je objavio da potraga za novim trenerom počinje odmah, a da će ekipu privremeno… »
Prva smena trenera u Premijer ligi, klub nije oprostio težak debakl

Prva smena trenera u Premijer ligi, klub nije oprostio težak debakl

Nova 30.08.2022
Teški porazi ga koštali posla. Engleski fudbalski klub Bornmut otpustio je trenera Skota Parkera posle loših rezultata ove sezone u Premijer ligi. Posle pobede u prvom kolu, Bornmut je vezao tri poraza u prvenstvu, a poslednji u subotu od Liverpula na… »
Trener prvi platio ceh, Bornmut otpustio Parkera

Trener prvi platio ceh, Bornmut otpustio Parkera

Sport klub 30.08.2022
Ekipu će privremeno predvoditi Geri O'Nil. Engleski fudbalski klub Bornmut otpustio je trenera Skota Parkera posle loših rezultata ove sezone u Premijer ligi. Posle pobede u prvom kolu, Bornmut je vezao tri poraza u prvenstvu, a poslednji u subotu od… »
Iz Fulama sklonio Mitrovića, od Liverpula primio devet golova, sada je dobio prvi otkaz u Premijer ligi!

Iz Fulama sklonio Mitrovića, od Liverpula primio devet golova, sada je dobio prvi otkaz u Premijer ligi!

Sportske.net 30.08.2022
Nakon prave katastrofe od Liverpula, čelnici Bornmauta odlučili su da uruče otkaz treneru Skotu Parkeru. Engleski stručnjak je među "trešnjice" stigao pred početak prošle sezone kada je uspeo da klub vrati u Premijer ligu, a novu sezonu počeo je… »
Otkaz za trenera koji je otpisao Mitrovića! Vratio klub u Premijer ligu, pa smenjen nakon katastrofe u trećem kolu

Otkaz za trenera koji je otpisao Mitrovića! Vratio klub u Premijer ligu, pa smenjen nakon katastrofe u trećem kolu

Mondo 30.08.2022
Skot Parker više nije trener Bornmuta, zvanično je potvrdio klub. Skot Parker više nije trener Bornmuta, zvanično je potvrdio klub. Mladi engleski menadžer Skot Parker (41) dobio je otkaz posle samo tri kola Premijer lige. Parker, koji je uveo… »

Vesti dana »