Povezane vesti

Maloletnik se u Bačkoj Palanci upucao dok se igrao pištoljem?

Maloletnik se u Bačkoj Palanci upucao dok se igrao pištoljem?

Dnevnik 30.08.2022
Sedamnaestogodišnji N. P. iz Bačke Palanke zadobio je ustrelnu ranu u noći između ponedeljka i utorka kada je, kako “Dnevnik" nezvanično saznaje, sam sebe pucao u levu butinu. Pucnjava se dogodila oko tri časa iza ponoći u Ulici Jug Bogdana, a na… »
Pucnjava u Bačkoj Palanci: Maloletnik ranjen u nogu

Pucnjava u Bačkoj Palanci: Maloletnik ranjen u nogu

Nova 30.08.2022
U pucnjavi koja se jutros oko 3 sata i 10 minuta dogodila na uglu ulice Jug Bogdana i Jugoslovenske armije u Bačkoj Palanci, ranjen je maloletni N. P. star 17 godina. Kako se saznaje, na njega je pucao maskirani napadač, a on je pogođen u nogu. Hitna… »
Čula sam jauke, dečku je metak ostao u nozi: Novi detalji pucnjave u Bačkoj Palanci, pojavila se i druga verzija ranjavanja

Čula sam jauke, dečku je metak ostao u nozi: Novi detalji pucnjave u Bačkoj Palanci, pojavila se i druga verzija ranjavanja

Kurir 30.08.2022
Tinejdžer (17) ranjen je u nogu u pucnjavi koja se u noći između ponedeljka i utorka dogodila na uglu ulica Jug Bogdanove i Jugoslovenske armije u Bačkoj Palanci. Pucnjava se, kako nezvanično saznajemo, dogodila u 3.10 časova. Iako se prvobitno… »
Pucnjava u Bačkoj Palanci: Maskirani napadač ranio maloletnika

Pucnjava u Bačkoj Palanci: Maskirani napadač ranio maloletnika

Telegraf 30.08.2022
Pretpostavlja se da su motiv nerešeni računi od ranije. U pucnjavi koja se jutros oko 3 sata i 10 minuta dogodila na uglu ulice Jug Bogdana i Jugoslovenske armije u Bačkoj Palanci, ranjen je maloletni Nebojša P. star 17 godina. Kako saznajemo, na… »

Vesti dana »