Povezane vesti

Uznemirujući snimak starlete nakon vađenja silikona: Sva deformisana, ne može da govori - pogledajte Aleksandru!

Uznemirujući snimak starlete nakon vađenja silikona: Sva deformisana, ne može da govori - pogledajte Aleksandru!

Mondo 30.08.2022
Aleksandra Nikolić otkrila da za sedam dana vadi konce. Aleksandra Nikolić otkrila da za sedam dana vadi konce Nekadašnja zadrugarka Aleksandra Nikolić izvadila je hirurškim putem biopolimer iz usana, a zatim se putem Jutjub kanala obratila… »
Dala hiljade evra na plastične operacije, pa se predomislila: Srpska starleta vadi sve što je pumpala - Zgrozila sam se!

Dala hiljade evra na plastične operacije, pa se predomislila: Srpska starleta vadi sve što je pumpala - Zgrozila sam se!

Mondo 30.08.2022
Aleksandra Nikolić rešila da neguje prirodan izgleda. Aleksandra Nikolić rešila da neguje prirodan izgleda Bivša zadrugarka Aleksandra Nikolić otkako je stupila u vezu sa Dejanom Dragojevićem odlučila je da svoj izgled promeni iz korena… »
Da je rođena majka ne prepozna! Aleksandra Nikolić crnka - oduševljena promenom! (FOTO)

Da je rođena majka ne prepozna! Aleksandra Nikolić crnka - oduševljena promenom! (FOTO)

Blic 29.08.2022
Nekadašnja zadrugarka Aleksandra Nikolić odlučila se na drastičnu promenu. Naime, Aleksandra je na društvenim mrežama podelila video zapis na kom ju je moguće videti sa crnom kosom, i to ošišanom na paž. "KUPAČICE MOJA" Dejan snimao Aleks u… »

Vesti dana »