Povezane vesti
Predsednik Hrvatske o aferi preprodaje Ininog plina teškoj milijardu kuna
Novi magazin 30.08.2022
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović ocenio je danas povodom afere preprodaje Ininog plina, teškoj najmanje milijardu kuna, da se u energetskom sektoru ništa ne dogadja bez učešća i znanja vlade. "Već dosadašnja javno mi dostupna saznanja dovoljna su da… »
Afera nad aferama trese Hrvatsku
Politika 30.08.2022
U akciji koju su u subotu pokrenuli Uskok i policija, na meti istražnih organa našli su se direktor INA Damir Škugor, predsednik Hrvatske advokatske komore Josip Šurjak, njegov poslovni partner Goran Husić, Škugorov otac Dane, i predsednica uprave… »
Milanović o Ini: U energetskom sektoru se ništa ne dešava bez znanja Vlade
N1 Info 30.08.2022
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović ocenio je povodom afere preprodaje Ininog plina, teškoj najmanje milijardu kuna, da se u energetskom sektoru ništa ne događa bez učešća i znanja vlade. „Već dosadašnja javno mi dostupna saznanja dovoljna su da se… »
Vesti dana »
Danas slavimo Vrbicu: Ove običaje bi trebalo ispoštovati na Lazarevu subotu
Mondo pre 7 minutajoš 6 povezanih
Na današnji dan: Rođen Đura Daničić, ubijen Martin Luter King, prvi put ugrađeno veštačko srce
Radio 021 pre 37 minutajoš 2 povezane






