Povezane vesti

"Zaslužio si više, brate": Javio se Kristijano Pičini, ovako je reagovao na odlazak Ohija iz Zvezde

"Zaslužio si više, brate": Javio se Kristijano Pičini, ovako je reagovao na odlazak Ohija iz Zvezde

Večernje novosti 31.08.2022
NORVEŠKI fudbaler Ohi Omoidžuanfo napustio je Crvenu zvezde posle samo šest meseci i pojačao Brondbi. Mnogi navijači, ali i bivši saigrači ne mogu da se pomire sa odlaskom napadača. FOTO: FK Crvena zvezda Ovaj 28-godišnjak iz Osla se putem… »
Brate moj, zaslužio si više! "Škartirani" igrač Zvezde se javio Ohiju na Instagramu: I on je ljut zbog transfera!

Brate moj, zaslužio si više! "Škartirani" igrač Zvezde se javio Ohiju na Instagramu: I on je ljut zbog transfera!

Mondo 31.08.2022
Kristijano Pičini i Ohi Omoižuanfo su zajedno stigli u Crvenu zvezdu u januaru, ali su nakon jedne polusezone obojica "otpisani" na Marakani. Kristijano Pičini i Ohi Omoižuanfo su zajedno stigli u Crvenu zvezdu u januaru, ali su nakon jedne polusezone… »
Ohi: Bio sam nepoželjan, rečeno mi je da nađem novi klub, nije bilo problema sa Stankovićem

Ohi: Bio sam nepoželjan, rečeno mi je da nađem novi klub, nije bilo problema sa Stankovićem

Sportski žurnal 31.08.2022
Zaista sam pokušao da ostanem, ali su već odlučili da me prodaju tako da nisam mogao da uradim nešto drugo. Doskorašnji napadač Crvene zvezde Ohi Omoijuanfo potpisao je ugovor sa Brondbijem do 2025. godine, a na društvenim mrežama objasnio je da… »
Ohijeva poruka 'drugi deo': "Da je Milojević došao ranije, sačuvao bi me, osetio sam se nepoželjnim"

Ohijeva poruka 'drugi deo': "Da je Milojević došao ranije, sačuvao bi me, osetio sam se nepoželjnim"

Sportske.net 31.08.2022
Norveški napadač Ohi Omoijuanfo otkrio je da je želeo da ostane u Crvenoj zvezdi, ali da je klub po dolasku Miloša Milojevića bio u procesu dovođenja novog napadača. Ohi je od juče novi fudbaler Brondbija nakon što je u transferu vrednom… »
Ohi razočaran odlaskom iz zvezde: Nisam poželjan ovde, napustio sam klub u koji sam se zaljubio

Ohi razočaran odlaskom iz zvezde: Nisam poželjan ovde, napustio sam klub u koji sam se zaljubio

Večernje novosti 30.08.2022
NORVEŠKI fudbaler Ohi Omoidžuanfo napustio je Crvenu zvezdu i karijeru nastavio u danskom Brondbiju. Napadač se oprostio od kluba i navijača. FOTO: M. Vukadinović Momak je prošle zime stigao među crveno-bele iz Moldea je na Instagramu otvorio… »

Vesti dana »