Povezane vesti

Marko Miljković otvorio dušu o detinjstvu i batinama koje je dobijao!

Marko Miljković otvorio dušu o detinjstvu i batinama koje je dobijao!

Svet plus 31.08.2022
Šestorica momaka ga pretukla, nije smeo kući da ode! Marko Miljković otvorio dušu o detinjstvu i batinama koje je dobijao! Marko Miljković proslavio se učešćem u rijalitijima, a bio je poznat kao Di-Džej iz Brusa. On se tokom boravka u rijalitiju… »
Ispovest marka miljkovića! Progovorio o incidentu: Šestorica su me pretukla, nisam smeo kući da idem, od tad sam nosio…

Ispovest marka miljkovića! Progovorio o incidentu: Šestorica su me pretukla, nisam smeo kući da idem, od tad sam nosio…

Kurir 31.08.2022
Marko Miljković, koji je bio "smrt za žene", konačno se smirio i vodi porodičan život. Di-džej iz Brusa, a sada Jutjuber, pre godinu dana se skrasio pored Lune Đogani, sa kojom je dobio ćerku Miju. Bivši učesnik "Zadruge" često je u medijima… »
Šestorica su me pretukla, nisam smeo kući da idem! Marko Miljković o velikom incidentu - "Nosio sam pištolj sa sobom!"

Šestorica su me pretukla, nisam smeo kući da idem! Marko Miljković o velikom incidentu - "Nosio sam pištolj sa sobom!"

Mondo 31.08.2022
Marko Miljković u svojoj velikoj ispovesti za medije otkrio je da je u mladosti bio veoma nestašan i problematičan. Marko Miljković u svojoj velikoj ispovesti za medije otkrio je da je u mladosti bio veoma nestašan i problematičan. Marko Miljković… »
Šestorica su me tukla, od tada nosim pištolj Velika ispovest Marka Miljković, ove detalje niko nije znao, a sada je rešio…

Šestorica su me tukla, od tada nosim pištolj Velika ispovest Marka Miljković, ove detalje niko nije znao, a sada je rešio…

Alo 31.08.2022
Ubrzo se zaljubio u jednu devojku iz Beograda, zbog koje je napustio Brus i otišao da živi kod nje. Marko Miljković koji je bio "smrt za žene", konačno se smirio i vodi porodičan život. Naime, Miljković je ipak pristao da u ispovesti otvori dušu… »

Vesti dana »